Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-FortSluzew-SAMOLOT-od-16-10-do-31-10-2017

BIEG URSYNOWA. W samo południe ruszyły zapisy

› bieżące 6 miesięcy temu    20.04.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 3 / 0%
A A A
 fot. urząd dzielnicy

Nawet 2,5 tysiąca osób wystartuje w tegorocznym XI Biegu Ursynowa, który odbędzie się na początku czerwca. Z płaską, liczącą 5 km trasą zmierzyć może się każdy - profesjonalista, początkujący biegacz, a nawet Ci, którzy na co dzień nie biegają. W samo południe ruszają zapisy do tej największej imprezy biegowej w naszej dzielnicy.

Bieg Ursynowa to Otwarte Mistrzostwa Polski Masters w biegu ulicznym na 5 km. Ale nie oznacza to, że biec w nim mogą wyłącznie profesjonaliści. Wręcz przeciwnie - ogromna większość uczestników to biegacze amatorzy, którzy po prostu chcą się zmierzyć z kolejnym dystansem. 

Na ursynowskim biegu pojawią się jednak zawodowcy. - Dla nich zachęcająca jest bardzo szybka trasa aleją KEN, idealna do bicia rekordów życiowych - mówią organizatorzy. 

Tegoroczna impreza odbędzie się 3 czerwca, start w biegu głównym nastąpi o godz. 10:00. Ale godzinę wcześniej w biegu sztafetowym wezmą udział ursynowscy gimnazjaliści. 

Po raz drugi - jako impreza towarzysząca - rozegrane zostaną zawody dla dzieci w wieku do 12 lat. Dziecięcy bieg odbędzie się na tyłach ratusza i będzie połączony z atrakcjami dla najmłodszych. Święto biegowe będzie połączone również ze świętowaniem jubileuszu 40-lecia Ursynowa. O 13:00 - po biegu na 10 km - aleją KEN wyruszy barwna parada mieszkańców.

Gdzie się zapisać na Bieg Ursynowa?

Zapisy na XI Bieg Ursynowa ruszą dziś punktualnie o godz. 12:00. Co roku pakiety startowe znikają bardzo szybko, warto więc się pospieszyć. Udział w biegu kosztuje 40 złotych, osoby urodzone w 1952 roku lub wcześniej a także wszyscy niepełnosprawni są zwolnieni z opłat. Dziecięcy bieg to opłata startowa w wysokości 10 złotych.

Zapisy od godz. 12:00 na stronie www.biegursynowa.com.

TRASA XI BIEGU URSYNOWA:

+ 0 głosów: 3 (0%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!