Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017

komentowane

oceniane

Do boju, Polsko! Mors Sławek świętuje 11 listopada FOTO

› bieżące 10 dni temu    11.11.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 0 ocen 8 / 63%
A A A
Mors Sławek boksuje w biało-czerwonych barwachMors Sławek boksuje w biało-czerwonych barwach fot. KT

Znany na Ursynowie Mors Sławek celebruje Święto Niepodległości... oczywiście po swojemu. Od rana biega po dzielnicy, wyposażony w biało-czerwone gadżety, boksuje latarnie i chętnie rozmawia z przechodniami. - Komu zimno, temu zimno, sport ważny, kraj też bardzo ważny - mówi z uśmiechem od ucha do ucha. 

Mors Sławek, a właściwie Sławek Rapijowiec, to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych postaci na Ursynowie. Nie boi się zimna, żyje sportem, jest gawędziarzem i tryska entuzjazmem, który udziela się innym. Zresztą trudno, żeby było inaczej, kiedy idąc chodnikiem w mroźny poranek, widzi się półnagiego mężczyznę w biało-czerwonym szaliku, który walczy z cieniem i boksuje latarnie.

 

- Ruch najważniejszy i wcale zimno nie jest. Ubrany jestem tak, bo i dzień jest szczególny. Pobiegam, poboksuję, praca nóg jest dobra u mnie, proszę zobaczyć! Teraz lecę na górkę jeszcze, tam sparing krótki i pięknie jest - z szerokim uśmiechem mówi mors Sławek.

Mieszkańcy z zainteresowaniem obserwowali biało-czerwoną postać w szaliku i czapeczce z orzełkiem. To niewątpliwie najoryginalniejsza forma świętowania, jaką przyszło im oglądać dzisiejszego dnia. Entuzjam 70-letniego sportowca udziela się wszystkim - nie zabrakło chętnych do wspólnych fotografii i krótkich pogawędek. Mors zachowuje się jak rasowy bokser - króka seria treningowa, sprint i powtórka - po takim cyklu przystanek na oblanie się wodą. Przeszywający chłód? Żaden problem!

ZOBACZ MORSA SŁAWKA Z URSYNOWA W AKCJI:

 
Do boju, Polsko! Mors Sławek świętuje 11 listopada. FOTO
fot. Kuba Turowicz
+ 5 głosów: 8 (63%) 3 -
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Obserwator
9 dni temu ocena: 25%  1
Pan Sławek jest SUPER!!!
odpowiedz oceń komentarz 1 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji