Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-FortSluzew-SAMOLOT-od-16-10-do-31-10-2017

Dwa spalone auta na Surowieckiego. Samozapłon czy podpalenie?

› bieżące 9 miesięcy temu    28.12.2016
Sławek Kińczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. SK

Trzy auta płonęły w nocy przy ul. Surowieckiego. Dwa z nich pożar strawił doszczętnie. Policja jeszcze dziś powoła biegłego, aby ocenić czy było to podpalenie.

Pożar wybuchł ok. godz. 1:00 w nocy. Sąsiedzi wezwali straż pożarną. Dwa zastępy przez kilkanaście minut gasiły sporych rozmiarów ogień. Spłonęły skoda i seat a nadpalony został ford. Wszystkie trzy samochody zaparkowane były w zatoczce parkingowej wzdłuż Surowieckiego. Jako pierwsza prawdopodobnie płonęła skoda na zagranicznych numerach rejestracyjnych.

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie pożaru aut, nie wyklucza się ani samozapłonu, ani podpalenia. - Dziś będziemy przeprowadzać oględziny i powołamy biegłego, który oceni przyczyny pożaru - mówi nadk. Joanna Banaszewska z mokotowskiej komendy policji. Także na dziś właściciele aut dostali wezwania do komendy na przesłuchania.

Samochody wciąż stoją na parkingu i wzbudzają zaciekawienie przechodniów. - Przerażająco to wygląda. Słyszałam w nocy, że przyjechała straż, ale wcześniej nic nie słyszałam - mówi Joanna z pobliskiego bloku.

ZOBACZ ZDJĘCIA PO POŻARZE

 
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ piotr
9 miesięcy temu 1
aż dziwne że nie ma tam ani jednej kamery
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji