Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-FortSluzew-20-11-2017do30-11-2017

komentowane

oceniane

Foki opanowały pływalnię przy Hirszfelda! FOTO

› bieżące ponad rok temu    21.05.2016
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. ZK

W sobotę na Ursynowie rządziły foki! Najmłodsi miłośnicy pływania po raz kolejny zmierzyli się podczas pływackich rywalizacji i tak jak w poprzednich edycjach… nie zawiedli.

„Foki na start” to autorski program Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji, który od kilku lat cieszy się ogromną popularnością na Ursynowie. Udział w rywalizacji ma zachęcić do pływania, pomóc w promowaniu zdrowego stylu życia i, co dla wielu jest najważniejsze, jest świetną okazją do spędzenia sobotniego popołudnia w miłej atmosferze.

I tak właśnie było podczas pierwszej w tym roku edycji. Na basenie przy Hirszfelda zgromadziły się całe rodziny. Były maluchy, które brały udział w rywalizacji, ich rodzice, rodzeństwo, czy dziadkowie.

- Nie mogło nas tu zabraknąć – mówiła Katarzyna mama Oliwi. – Córka czuje się tu jak ryba w wodzie, w tamtym roku w basenie byłyśmy razem, dziś płynie sama, a my z mężem trzymamy kciuki.

W zawodach wystartowało kilkudziesięciu maluchów w wieku 6 lat i młodszych. Dzieci pływały na brzuchu lub na plecach, z deską bądź z makaronem, z rodzicem u boku albo samodzielnie. 

O zajętym miejscu decydował czas jednak na podium zobaczyliśmy wszystkich zawodników. Każdy młody pływak otrzymał puchar, dyplom i mały upominek. Kolejna edycja zawodów odbędzie się jesienią.

ZOBACZCIE NASZĄ FOTORELACJĘ!

 
Foki opanowały pływalnię przy Hirszfelda! FOTO
fot. ZK
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!