Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-TrzejMuszkieterowie(6)-od-05-10-do-07-11-2017

Inauguracja wiosennych "Wtorków Biegacza" FOTO

› relacje 6 miesięcy temu    12.04.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. KT

Pierwszy wiosenny wtorek biegacza za nami! Było wietrznie i dość zimno, jednak na starcie zameldowało się ok. 200 amatorów sportu. Pobiegli miłośnicy krótkich i długich dystansów. Organizatorzy przewidzieli aż 10 kategorii - od 400 metrów dla najmłodszych po 3000 metrów dla osób powyżej 19. roku życia. Wczoraj biegła głównie młodzież szkolna.

Wiosenna edycja Ursynowskich Wtorków Biegacza - cyklu imprez przełajowych organizowanego przez AKL Ursynów, składa się z 4 startów - finał nie będzie punktowany, za to zostanie wzbogacony o zupełnie nowe konkurencje.

Wczoraj pogoda nie dopisała. Wiał silny i nieprzyjemny wiatr. Organizatorzy są jednak zadowoleni - biegać chciało ok. 200 osób. Wśród biegaczy najwięcej było młodzieży szkolnej.

- Przyszło bardzo dużo dzieci z okolicznych szkół, ale to dobrze, przecież do nich ta impreza jest skierowana. Liczymy też na studentów, jesteśmy w końcu na terenie SGGW. Dziś jednak jest ich mało - komentuje Marek Jendrych, organizator "Wtorków Biegacza".

- Ciężko było! Momentami zawiewało tak, że uszy mi odpadały. Trochę się nie dziwię, że studenci nie dotarli, pewnie wybrali "przyjemniejsze" rozrywki - żartuje Krzysiek, student SGGW.

Jeśli ktoś myślał o starcie w rywalizacji generalnej, jednak opuścił bieg wczorajszy i dwa jesienne, nie ma już na to szans. Przed nami tylko dwa biegi punktowe - 25 kwietnia i 16 maja - jedynie te starty liczą się w klasyfikacji generalnej. Bezpunktowy finał z dodatkowymi konkurencjami odbędzie się 30 maja.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z ZAWODÓW

 
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Matka
6 miesięcy temu 1
Zatem czekamy na kolejne zawody!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji