Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-DaGrasso-od-01-10-2017-do-31-12-2017

Intermarché przy Bacewiczówny już otwarte. Tłumy klientów FOTO

› bieżące 2 miesiące temu    7.09.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 5 / 100%
A A A
 fot. SK

Były prezenty dla pierwszych klientów i specjalne promocje na ten wyjątkowy dzień. Tłumy sąsiadów pojawiły się otwarciu pierwszego w Warszawie sklepu sieci Intermarché. Placówka powstała w pawilonie przy Bacewiczówny, obok stacji metra Stokłosy.

Otwarcie sklepu cieszyło się ogromną popularnością wśród mieszkańców. Tuż przed godziną 9:00 przed sklepem ustawiła się długa kolejka. 

- Czekaliśmy na ten sklep, bo lubimy robić zakupy w pobliżu miejsca zamieszkania - mówią panie Hania i Anna. Tuż po 9:00 pierwsi klienci pojawili się w środku. 

Całość robi wrażenie. Prawie tysiąc metrów kwadratowych, na których zmieściła się oferta, z którą nie może równać się żaden sklep w okolicy. Uwagę klientów zwróciły stoiska z owocami i warzywami w dużym wyborze. Ursynowski Intermarché - tak jak każdy sklep tej sieci - ma słynąć z wyjątkowej oferty mięs i wędlin. Już dziś duże stoisko przeżywało oblężenie.

- To co nas najbardziej wyróżnia, to własna wędzarnia. Produkujemy na miejscu własne szynki i kiełbasy wysokiej jakości. Chcemy też rozwijać produkty regionalne, w ramach potrzeb naszych klientów, których chętnie będziemy słuchać - mówi właściciel sklepu Witold Tumielewicz.

Intermarché to także dobre pieczywo - wypiekane na miejscu, pochodzące od lokalnych dostawców. W sklepie przy Bacewiczówny znajduje się także cukiernia z wyrobami z regionu. Naszą uwagę zwróciła też bardzo bogata oferta delikatesowa, perfumeryjna, drogeryjna oraz duży asortyment napojów. Jest też sporo produktów marki własnej, które - w przeciwieństwie do innych sieci - produkowane są w fabrykach Intermarché.

Właścicielem pierwszego sklepu Intermarché w Warszawie jest ursynowianin, który przez 25 lat mieszkał tuż obok pawilonu.

- Dla mnie to także sprawa sentymentalna. Byłem świadkiem otwierania tu różnych sklepów, w tym Ikea, jestem dumny, że dziś otwieram sklep dla swoich sąsiadów! - przyznaje Witold Tumielewicz.

I zapowiada zaangażowanie sklepu w życie lokalnej społeczności, a więc nie tylko dobre promocje cenowe. Trwają rozmowy ze spółdzielnią mieszkaniową "Stokłosy" na temat postawienia przez Intermarché placu zabaw dla dzieci.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z OTWARCIA:

 
Intermarché przy Bacewiczówny już otwarte! Tłumy klientów FOTO
fot. Sławek Kińczyk
+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -