Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-ZAMEK-RYN-od-20-11-do-20-12-2017

komentowane

oceniane

IV Igrzyska przedszkolaków na Ursynowie. FOTOGALERIA

› bieżące ponad rok temu    22.04.2016
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 4 / 75%
A A A
 fot. A. Domański/sport.ursynow.pl

Osiemnaście przedszkoli z Ursynowa rywalizowało w IV Igrzyskach Przedszkolaków o Laur Burmistrza Ursynowa. Zawody odbyły się w Arenie Ursynów. Zwyciężyły przedszkola nr 55 i przedszkole specjalne nr 213.

Zawody na Ursynowie rozegrano już po raz czwarty. Na pomysł międzyprzedszkolnych igrzysk wpadli pracownicy przedszkola nr 55 przy ul. Cybisa. W tym roku rywalizowały w nich dzieci z 18 przedszkoli. Na wtorkowym rozpoczęciu dzieci wysłuchały krótkiej historii starożytnych olimpiad, złożyły przyrzeczenie olimpijskie i zobaczyły zapalenie znicza. W środę rozegrano eleminiacje a w czwartek finały zawodów.

Wśród konkurencji były: trafianie piłką do bramki przy użyciu kija hokejowego, pokonywanie płotków, skoki w dal, slalom, czołganie na rękach czy utrzymanie woreczka na paletce ping-pongowej.

Sportowej rywalizacji towarzyszyła radość i ogromne emocje. Przedszkolaki doskonale bawiły się podczas imprezy i co ważne - do końca przestrzegały zasady fair-play. 

Wyniki finałów:
I. Przedszkole nr 55
I. Przedszkole Specjalne nr 213
II. Przedszkole nr 351
III. Przedszkole nr 352
IV. Przedszkole Mały Olimpijczyk
V. Przedszkole nr 152
VI. Przedszkole nr 366

(na podst. informacji sport.ursynow.pl)

ZOBACZ FOTOGALERIĘ Z IMPREZY

 
Igrzyska przedszkolaków
fot. A. Domański/sport.ursynow.pl
+ 3 głosów: 4 (75%) 1 -
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!