Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-BUDLEX-Roentgena-od-01-10-2017-do-31-12-2017

Kreatywne warsztaty decoupage i rękodzieła

› bieżące 6 miesięcy temu    14.04.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. mat. promocyjne

Dobry humor i pozytywne nastawienie - to wystarczy, aby stworzyć cuda! Ursynowska pracownia MS Craftshop zaprasza na warsztaty kreatywne. Jak własnymi rękami wyczarować ozdobę dla domu i odetchnąć od codziennych obowiązków?

Pracownia Małgorzata Schirok Craftshop zrodziła się z pasji. - Przez szesnaście lat pracowałam w logistyce i praca ta przynosiła mi wiele satysfakcji. Aż do momentu, kiedy poczułam kompletną pustkę, wypalenie i dotychczasowe obowiązki zawodowe przestały przynosić mi jakiekolwiek samozadowolenie. Postanowiłam zmienić to i dzięki wsparciu najbliższej rodziny, moje marzenia urzeczywistniły się, a ja spełniam i realizuje się każdego dnia - mówi właścicielka.

Jej przygoda z rękodziełem rozpoczęła się kilka lat temu. I jak to często w życiu bywa, technikę decoupage poznała przez przypadek. Powoli zgłębiała tajniki sztuki decoupage, która okazała się nieskończoną paletą możliwości. Potem nastąpił czas wielu szkoleń, kursów i samokształcenia.

- Sukcesywnie i krok po kroku poznawałam najprzeróżniejsze metody i techniki dekorowania przedmiotów. Każdego dnia uczę się czegoś nowego, a każdy nowy projekt inspiruje mnie do tworzenia kolejnego - mówi Małgorzata Schirok.

Jeśli czujesz w sobie drzemiący potencjał, pragniesz rozwijać swój talent i realizować się twórczo, zapraszamy do udziału w kreatywnych warsztatach i kursach. Jest w czym wybierać: decoupage dla początkujących i zaawansowanych, wiosenne dekoracje i pisanki, postarzenia i złocenia oraz wiele innych metod dekorowania przedmiotów i mniejszych mebli. Tematyka kursów będzie na bieżąca uaktualniana i zmieniana.

Zainteresowane osoby zapraszamy na oficjalną stronę pracowni: www.mscraftshop.com, gdzie dokładnie opisane zostały poszczególne warsztaty.

Podczas kursów pracownia zapewnia wszystkie niezbędne materiały potrzebne do wykonania pracy. Jedyne co trzeba ze sobą przynieść to dobry humor i pozytywne nastawienie! 

Do wyboru jest kilka różnych terminów spotkań, które oznaczone są przy opisie każdego z warsztatów. Jeśli jednak wskazane daty lub godziny nie pasują Ci, a bardzo chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu, prosimy o kontakt mailowy: schiroko@wp.pl. Istnieje możliwość zmiany i dopasowania terminu warsztatu.

Nowe hobby to pomysł na spędzenie wolnego czasu, możliwość uwolnienia ukrytych zdolności i sposób na wyrażenie siebie. Kreatywne myślenie pomaga w wielu dziedzinach życia, sprawdza się w pracy, w domu, otwiera na inne pomysły i ludzi.

Wybierz swój warsztat i daj się ponieść kreatywności! Wyzwól swą wyobraźnię!

(mat. sponsorowany)

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!