Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017

Kuriozalna sesja na Ursynowie. Zwołana smsowo, trwała zaledwie minutę!

› bieżące 6 miesięcy temu    19.04.2017
Sławek Kińczyk
komentarzy 46 ocen 26 / 73%
A A A
 fot. SK

Takiego posiedzenia ursynowscy radni jeszcze nie mieli. Dziś o 9:00 w ratuszu odbyła się sesja, na której miał być wybrany nowy wiceburmistrz Ursynowa. Obrady zablokowała... przewodnicząca Rady, która je zwołała. Spotkanie trwało zaledwie minutę.

W nocy z wtorku na środę kończyła się wtorkowa sesja Rady Dzielnicy. Wiceszef Rady Michał Matejka z PO złożył wniosek o zwołanie nadzwyczajnej sesji. Powód? Koalicja złożona z Platformy Obywatelskiej oraz radnych z ugrupowań lokalnych, chciała na niej powołać czwartego wiceburmistrza Ursynowa, którego w zarządzie brakuje od końca stycznia, gdy odwołano Wojciecha Matyjasiaka z Inicjatywy Mieszkańców Ursynowa.

PO złożyła wniosek o sesję, bo była pewna, że wszyscy koalicjanci zgadzają się co do dołączenia kandydata IMU do zarządu. Miało to potwierdzić wtorkowe głosowanie w sprawie wygaszenia mandatu radnemu Piotrowi Karczewskiemu z PO. Koalicja jednogłośnie była za Karczewskim. Nie wyłamał się nikt - ani z IMU, ani z Projektu Ursynów, ani przewodnicząca Teresa Jurczyńska-Owczarek. I to pomimo, że Karczewski w grudniu był za jej odwołaniem.

Było kworum, radni się stawili... przewodnicząca "zaskoczona"

Przewodnicząca ma obowiązek zwołania sesji nadzwyczajnej na wniosek grupy radnych w ciągu 7 dni. Nikt jednak nie spodziewał się, że do spotkania dojdzie tak szybko... Po północy radni zaczęli otrzymywać smsy, że sesja została zwołana na... 9:00 rano w środę, a więc 9 godzin po zakończeniu wtorkowej sesji.

Mimo niesprzyjającego terminu, w sali obrad ursynowskiego ratusza pojawiło się około 20 radnych. Było więc kworum do podejmowania decyzji. Rajców tym bardziej zaskoczyła reakcja przewodniczącej Teresy Jurczyńskiej-Owczarek, która rozpoczęła sesję i od razu ją przerwała. Miała tłumaczyć, że została zaskoczona wnioskiem o zwołanie sesji nadzwyczajnej, którą... sama zwołała.

- Myślałem że pośpiech podyktowany był troską pani przewodniczącej o jak najszybsze uzupełnienie zarządu dzielnicy, aby usprawnić jego działanie. Niestety po rozpoczęciu sesji i sprawdzeniu kworum przewodnicząca wyraziła swoje "zaskoczenie" wobec wniosku i... ogłosiła przerwę, nie podając terminu wznowienia - komentuje zaskoczony Antoni Pomianowski z IMU. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, to on miał zostać dziś nowym wiceburmistrzem.

Kolejny zwrot w akcji w serialu pod tytułem "Koalicja wybiera nowego wiceburmistrza", trwającym już od pół roku - to oznaka, że między koalicjantami wciąż iskrzy. A wtorkowa jedność to był tylko chwilowy pokaz siły.

- Ewidentnie w koalicji mają miejsce poważne tarcia. Już dawno temu została podjęta uchwała zarządu ws. udzielenia Antoniemu Pomianowskiemu rekomendacji na stanowisko zastępcy burmistrza. Pani Jurczyńska próbuje to powołanie przyblokować wykorzystując swoją pozycję i jednocześnie chcąc ugrać coś dla siebie - mówi Michał Szpądrowski z opozycyjnego PiS. 

Daniel Głowacz z Naszego Ursynowa dodaje: - Jest to farsa a czasami tragikomedia. Prywatna wojenka przewodniczącej. Widać, PO nie porozumiała się z koalicjantami. Im szybciej się rozpadnie się obecna koalicja tym lepiej dla Ursynowa. Możliwy scenariusz rozpadu koalicji a nawet ursynowskiej PO.

Radni oburzeni sposobem zwołania sesji

Niemniejsze oburzenie wywołuje także sposób zwołania środowej sesji nadzwyczajnej. W historii ursynowskiego samorządu, smsowego powiadamiania jeszcze nie było. 

- Zwoływanie sesji SMS-ami wysłanymi zaraz po północy na godzinę 9:00 z ewidentną intencją jej zerwania lub przerwania to skandal. Radni zwalniają się z pracy, informują pracodawcę że przyjadą później tylko po to, żeby pani Teresa będąc "zdziwioną" wnioskiem PO, mogła ogłosić sobie bezterminową przerwę. Od dawna mówiliśmy, że Jurczyńska nie nadaje się na funkcję przewodniczącej. Zachowuje się niestabilnie emocjonalnie, przedkładając swój interes nad poprawną organizację prac Rady - mówi Michał Szpądrowski z PiS.

- Stawiam się karnie o 9:00 na sesji, tylko po to by usłyszeć, że pani przewodnicząca ogłasza przerwę. Powodem jest to, że jest zaskoczona wnioskiem złożonym przez radnych PO czyli swojego koalicjanta. Każdy z nas radnych stara się traktować swoje obowiązki poważnie ale nie akceptuję takie braku szacunku dla naszego czasu i to w imię, żeby pokazać kto tu rządzi, albo aby komuś utrzeć nosa. Poziom przedszkola... - kwituje radny Paweł Lenarczyk z Otwartego Ursynowa.

Platforma Obywatelska - największy klub w Radzie Dzielnicy oraz koalicjant Jurczyńskiej-Owczarek - na razie zachowuje spokój. 

- Przewodnicząca ogłosiła bezterminową przerwę. Termin kontynuacji sesji Przewodnicząca zapewne przedstawi niebawem. A powody takiego obrotu rzeczy dopiero omówimy - mówi dyplomatycznie Michał Matejka z PO, wiceszef Rady.

Chcieliśmy zapytać przewodniczącą Teresę Jurczyńską-Owczarek o dzisiejszą sesję. Nie odebrała od nas telefonów. Gdy uzyskamy jej komentarz, powrócimy do sprawy.

+ 19 głosów: 26 (73%) 7 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (46)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ MIŚKIEWICZ-OSKAREK z OBI
6 miesięcy temu ocena: 100%  46
Kto został zgłoszony na kandydata do objęcia stanowiska w dzielnicy ? Czy ktoś z Państwa może mi to napisać ? Czy to na serio chodzi o kogoś z rodziny p. Teresy Jurczyńskiej-Owczarek ? Przecież chyba nie o jej syna - p. Oskara. Czy to nie ten pan już zasiada (przepraszam ... pracuje) w Radzie nadzorczej MPWiK w Piasecznie ? Tylko się pytam ... vivat PO, vivat dobra zmiana, choć nic się nie zmienia przy korycie.
odpowiedz oceń komentarz 87 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tomek
6 miesięcy temu ocena: 85%  45
Tu nie o Pomianowskiego chodzi. Jest napewno lepszym kandydatem niż Ciołko - ten to ma dopiero kompetencje. Tereska poprostu pokazała Kempie, że On nawet się wysikać bez niej nie może. Taka zniewaga nie pozostanie bez odpowiedzi ze strony burmistrza. Szykują się zmiany. Kempa skończy zaraz ten spektakl arogancji Jurczyńskiej.
odpowiedz oceń komentarz 51 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kenez
6 miesięcy temu ocena: 40% 44
Gdyby o to chodziło, że Ciołkę wymieniają na Pomianowskiego to byłby to jakiś tam skok jakościowy, ale oni chcą Pomianowskiego dokoptować do Ciołki! Będziemy mieć niezłe duet, młodych karierowiczów :P
oceń komentarz 20 30
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ abc
6 miesięcy temu ocena: 88% 43
Wysikać to się nie może przez prostatę a nie przez Tereskę...
oceń komentarz 14 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kenez
6 miesięcy temu ocena: 58%  42
Proszę o jakieś merytoryczne argumenty dlaczego Antoni Pomianowski jest dobrym kandydatem na zastępce wiceburmistrza, który ma odpowiadać za oświatę i ochronę środowiska - bo wykształcenia ani doświadczenia ten młody człowiek żadnego nie ma w tych zakresach. Kolejny ursynowski misiewicz i tyle.
odpowiedz oceń komentarz 46 34
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ola
6 miesięcy temu ocena: 60% 41
Skąd twierdzenie że bez wykształcenia i doświadczenia, jakieś dane proszę. Plus poproszę informacje jakie dokładnie miał wykształcenie pan Guział i jakie kompetencje miał pan Machaj, burmistrz do spraw wałków?
oceń komentarz 37 25
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kenez
6 miesięcy temu ocena: 45% 40
Ola przecież znasz się z Pomianowskim to o jakie dane Ci chodzi? Tutaj sobie możesz poczytać http://www.pomianowski.waw.pl/... o życiorysie Antoniego. Jeśli dwudziestoparolatek, który: 1. nie ma wykształcenia ani doświadczenia zw. z oświatą/ochroną środowiska 2. nie ma doświadczenia zawodowego 3. nie był nigdy wybrany nawet na radnego 4. zarządzał w życiu tylko jednoosobową agencją artystyczną czy 4-osobowym stowarzyszeniem ma zostać wiceburmistrzem odpowiedzialnym za oświatę i ochronę środowiska to jak to można inaczej nazwać jak kolesiostwem? Skoro uważasz, że ten ursynowski misiewicz jest właściwym kandydatem na to stanowisko to przedstaw nam proszę jego zalety.
oceń komentarz 23 28
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ola
6 miesięcy temu ocena: 47% 39
Nie znam się z panem Pomianowskim. Poznałam go kiedyś jak rozdawał ulotki i sprawił bardzo pozytywne wrażenie. Dużo czytam co się dzieje w dzielnicy i widzę że on działa. Nie wiem jakie ma doświadczenie zawodowe, ale wiem że wolę kogoś kto działa na Ursynowie a nie partyjny zrzut. Pan Machaj też nie był wybrany na radnego. I to po 4 latach bycia wiceburmistrzem.
oceń komentarz 9 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec
6 miesięcy temu ocena: 58% 38
To może zamiast pchać się na stołek burmistrza, wystarczy jak będzie rozdawał urzedowe ulotki. To jest w jego zasiegu kompetencji jak piszesz. Swoją drogą chyba prosta sprawa, żeby licealista zlecił takie prace. A tak naprawdę to kolejny przykład kolesiostwa w wykonaniu IMU, jeszcze w głowach mieszkańców są nazwiska Janowski, Zenke, którzy zaraz po wyborach wskoczyli na krzesełka urzędnicze w ratuszu. Janowski to jeszcze błysnął szryfowaniem na parkingu urzędu i ursynowskich ulicach. Teraz wielki prezes spółdzielni mieszkaniowej (pewnie z ulicy :-)
oceń komentarz 11 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kenez
6 miesięcy temu ocena: 61% 37
Oj coś mi się zdaje, że kręcisz Oluś pisząc, że nie znasz pana Pomianowskiego :) A sadzę tak dlatego, że wspominasz już któryś raz naziwsko pana Machaja, który obecnie żadnej istotnej roli nie odgrywa. Pisałaś też, że fuchy dla działaczy Inicjatywy Mieszkańców Ursynowa - Michała Zenki i Piotra Janowskiego załatwił przewodniczący projektu ursynów, Kamil Orzeł, "żeby kupić sobie ich lojalność", bo "Pomianowski nie miał wtedy nic do gadania bo to Orzeł był jedynym radnym". Zastanawia mnie skąd tak dobrze znasz kulisy, bo o tym chyba w prasie nie pisali mała kłamczuszko :)
oceń komentarz 11 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kenez
6 miesięcy temu ocena: 53% 36
Ciągnąc wątek dalej - Pomianowski dalej nie jest radnym i zważywszy na to jak śliskim jest gościem może nigdy nie zostać radnym - czy Twoim zdaniem Ola - pan Pomianowski ma teraz coś do gadania? Jako osoba dobrze poinformowana może podzielisz się również info, kto ogarnął fuchę w spółdzielni panu Janowskiemu? Gazeta Wyborcza pisała dzisiaj, że pan Matyjasiak znalazł zatrudnienie... w urzędzie dzielnicy. Czy możesz napisać jaką funkcję pełni tam teraz ten działacz obecnie IMU, a niegdyś AWS-u? *Co do tego działania pana Pomianowskiego to mi się to wydaje działaniem na pokaz, prawdziwą robotę odwala Hanna Wróbel, a pan Antoni chyba tylko spija śmietankę.
oceń komentarz 10 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ola
6 miesięcy temu ocena: 38% 35
Wspominam nazwisko pana Machaja bo miałam w pewnej sprawie parę lat temu go poznać. Nie było to przyjemne spotkanie. Potem go widziałam na liście wyborczej u siebie i bardzo się cieszyłam gdy się jednak nie dostał. Paskudna postać. Co do pana Matyjasiaka to nie mam pojęcia gdzie pracuje ale on chyba był urzędnikiem zanim został wiceburmistrzem?
oceń komentarz 6 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ola
6 miesięcy temu ocena: 36% 34
Co do Janowskiego to ja tam się znam za bardzo ale wiem jedno, prezesa wybiera rada nadzorcza więc co ma do rzeczy urząd dzielnicy??? I prosze mi tu nie zarzucać kłamstwa bo to bezczelność. Znalazłam artykuł w którym pisali o Zenke i Janowskim że to Orzeł im załatwiał, proszę bardzo http://www.haloursynow.pl/arty...
~ kenez
6 miesięcy temu ocena: 77% 33
Starego forumowicza nie nabierzesz, Olu (Pomianowska) :) ale doceniam, że starałaś/łeś się wybrnąć :)
oceń komentarz 10 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec
6 miesięcy temu ocena: 50% 32
Ola jakie ma znaczenie kto komu załatwiał i co ?? Ważne jest kto to wział. Rozumiem ze jak Orzeł załatwi Pomianowskiemu darmowe roznoszenie ulotek (w końcu jest specem w takich akcjach) to ten weźmie nnie mrugnąwszy okiem, bo Orzeł każe to Pomian musi :-) halo ziemi, czy masz mieszkańców za debili i myślisz że to łykną ???
~ xyz
6 miesięcy temu ocena: 51%  31
Kempa od kilku miesięcy nie wyrabia się z robotą. Wstydzi się przyznać i sam zagadać ale nie może doczekać się Pomianowskiego. Zobaczymy kogo bardziej się boi żony czy Teresy J-O!
odpowiedz oceń komentarz 38 36
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec
6 miesięcy temu ocena: 91%  30
Zastanawia mnie dlaczego Jurczyńska została przewodniczącą rady, mogliby ją w końcu usunąć bo jej miejsce to jest w cyrku a nie w radzie dzielnicy. Od razu widać, że PO i ona mają jakiś układzik i pewnie niebawem dowiemy się na czym on polega ....
odpowiedz oceń komentarz 58 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ panna joanna
6 miesięcy temu ocena: 99%  29
Tereska poniżyła nie tylko Pomianowskiego, ale także Kempę i wszystkich radnych, a w szczególności tych z PO, którzy wnioskowali o tę sesję. Ale czego się spodziewali po takiej zdrajczyni... Wygląda na to, że ksywa Pinokio, która przylgnęła do burmistrza nabiera nowego znaczenia, bo okazuje się tylko marionetką w rękach Jurczyńskiej.
odpowiedz oceń komentarz 67 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Paweł
6 miesięcy temu ocena: 100%  28
Skąd taka pewność, że to Pomianowski miał być powołany? Podobno nawet Orzeł jest wściekły, że Jurczyńska jest bardziej pazerna od niego i cofnął jej obietnice że wystartuje z Projektu Ursynów w przyszłych wyborach. Oni się wzajemnie w tej pazerności utopią.
odpowiedz oceń komentarz 51 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Beka
6 miesięcy temu ocena: 79%  27
Jurczynska ma Oskara? No nie mogę..., nie bo zajady mi popekaja buaahahaha!!!
odpowiedz oceń komentarz 34 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Antoni
6 miesięcy temu ocena: 100% 26
ma, dostała oskara za rolę w tytaniku
oceń komentarz 19 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ryży
6 miesięcy temu ocena: 85%  25
Pomianowski... ha ha ha LIzus i sprzedawczyk. IMU młodzieżówka PO, ale ich zadaniem było uderzanie w Guziała, a teraz nikomu nie potrzebni. Najbardziej żałosne jest to, że Pomianowski nie ma żadnych kompetencji do sprawowania tej funkcji.
odpowiedz oceń komentarz 52 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ola
6 miesięcy temu ocena: 45%  24
Skoro tak zdegenerowana osoba jak Jurczyńska tak mocno blokuje kandydaturę pana Pomianowskiego, to znaczy że musi to być naprawdę dobry kandydat. Nie może być lepszej rekomendacji niż nienawiść tej okropnej kobiety. Trzymam za pana kciuki panie Antoni!
odpowiedz oceń komentarz 39 48
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kenez
6 miesięcy temu ocena: 58% 23
Co za niesamowita zmiana wektorów :) Kiedy Pani Jurczyńska obraża mieszkańców to jest dla IMU ok, a kiedy blokuje fuchę kolejnemu ursynowskiemu misiewiczowi to jest nie ok. Himalaje hipokryzji.
oceń komentarz 38 28
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kazik
6 miesięcy temu ocena: 19%  22
Jak na Białołęce "przewodniczący" z PiS zwołał sesję na 20 minut przed jej rozpoczęciem to kolegom z PiS to się podobało, jak Jurczyńska (straszna przewodnicząca na marginesie) powiadomiła radnych na 9 godz przed sesją to PiS się strasznie oburza. Pomianowski to dobry kandydat na viceburmistrza i nie rozumiem zabiegów pani Jurczyńskiej
odpowiedz oceń komentarz 10 44
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Niki
6 miesięcy temu ocena: 67%  21
Jurczyńska załatwiła Pomianowskiego bez mydła. Dziwię się jemu, że chce wchodzić do takiego bagna z takimi ludźmi jak Jurczyńska, Karczewski, Kempa, Ciołko. Oni go zjedzą. IMU strasznie zawodzi. Przez te umizgi do PO już wiele stracili, a jak wejdą do niej to przestaną istnieć. Ludzie to widzą.
odpowiedz oceń komentarz 56 27
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec
6 miesięcy temu ocena: 55% 20
Zawodzi ?? śmieszny jesteś, robią co tylko możłiwe żeby dobrać sie do koryta. Żałośni są w tych swoich żebrach. Jak cofniesz się 2 lata wstecz to jak tylko zrobili koalicję na Ursynowie, to pierwsze co to Zenka i Janowski dostali robotę w urzędzie. A jak cofniesz się do kampanii wyborczej to poczytasz jaki to Pomianowski jest uczciwy, transparentny, krytykujący kolesiostwo, układy, itp.... Teraz za wszelką cenę dochłapać się do korytka za grube tysiące.
oceń komentarz 42 34
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ola
6 miesięcy temu ocena: 52% 19
Chyba nie doczytaleś. Jak przeczytasz dokładniej to dowiesz się że robotę dla Zenki i Janowskiego to Orzeł załatwiał, chciał kupić ich lojalność. Pomianowski nie miał wtedy nic do gadania bo to Orzeł był jedynym radnym.
oceń komentarz 41 38
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kenez
6 miesięcy temu ocena: 62% 18
Ja już się dawno przestałem dziwić Pomianowskiemu. A z tym Janowskim i Zenką to prawda, mało tego, teraz Janowskiego wsadzili na szefa spółdzielni...
oceń komentarz 41 25
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec
6 miesięcy temu ocena: 55% 17
A jakie to ma znaczenie ???? Szli pod sztandarem - "Stop kolesiostwu", a zaraz po wyborach tym sztandarem podtarli sobie i wyborcom tyłek, wciskając na miejsce swoich kolesi: Janowskiego i Zenke. Nie ważne kto załatwiał, jakby chcieli być wierni zasadom i hasłom to by nie przyjęli tej pracy. Nie mów mi i tym co czytają, że Orzeł każe, a Zenka i Janowski musi. Litości !!
oceń komentarz 36 29
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lolek
6 miesięcy temu ocena: 69%  16
Czy ktoś wie na jakie upokorzenia jest jeszcze gotowy Antoni Pomianowski aby zostać wiceburmistrzem i dostać gabinet, sekretarkę, pieczątkę i paczuszkę wizytówek ze swoim nazwiskiem? Żałosny człowiek.
odpowiedz oceń komentarz 52 23
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec
6 miesięcy temu ocena: 91% 15
obecny zarząd też jest gotowy na wszystko aby utrzymać się przy korytku
oceń komentarz 42 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kenez
6 miesięcy temu ocena: 62% 14
Jak widać na załączonym obrazku Antoni Pomianowski jest gotowy na wszelkie możliwe upokorzenia, byle tylko dorwać się do stołeczka/koryta. Już to, że wspiera takie osoby jak Karczewski czy Jurczyńska-Owczarek pokazało jakim człowiekiem jest Pomianowski.
oceń komentarz 41 25
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ klik klak
6 miesięcy temu ocena: 82%  13
a już się witał z gąską
odpowiedz oceń komentarz 60 13
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anna
6 miesięcy temu ocena: 52%  12
Jedyni ludzie którzy coś chcą zrobić dla naszej dzielnicy to chyba tylko Skubiszewski, Mackiewicz no i jeszcze ten Pominowski. Reszta to polityczne aparatczyki. Powinni się wstydzić za popieranie tej Jurczyńskiej.
odpowiedz oceń komentarz 44 41
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kenez
6 miesięcy temu ocena: 27% 11
Tyle tylko, że Mackiewicz i Pomianowski wspierali od początku Jurczyńską, Skubiszewski raczej nie, bo to przez nią stracił mandat radnego.
oceń komentarz 12 32
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ola
6 miesięcy temu ocena: 97% 10
Skubiszewski razem z Lenarczykami wsparł Jurczyńską i o mały włos uchronił ją przed odwołaniem w grudniu.
oceń komentarz 37 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kenez
6 miesięcy temu ocena: 100% 9
@Ola i to było głupie z ich strony.
oceń komentarz 31 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jasnowidz
6 miesięcy temu ocena: 70%  8
Jurczyńskiej już dawno powinno nie być w Radzie ale tacy Skubiszewscy i Lenarczyki uparli się żeby została i smridziła na Ursynowie. Jak mógł Otwarty Ursynów tak postąpić? Śmierdzi teraz na całą Warszawę dzięki Skubiszewskim i Lenarczykom :(
odpowiedz oceń komentarz 64 28
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zieeeeeew
6 miesięcy temu ocena: 52% 7
Antek nie wypisuj głupot dzieciaku
oceń komentarz 26 24
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Przemo
6 miesięcy temu ocena: 76% 6
~Jasnowidz a ty to chyba przypadkiem nie jesteś z naszego ursynowa, które jeszcze do dziś nie może dojść do siebie po stracie skubiszewskich i lenarczyków? Musiały tam niezłe wały odchodzić, że od nas odeszli i dobrze zrobili.
oceń komentarz 31 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kenez
6 miesięcy temu ocena: 91% 5
Fajnie się czyta takie komenty :) Już sami działacze którzy przechodzą z jednego ugrupowania do drugiego zaczynają się gubić gdzie akurat są :P
oceń komentarz 10 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Michał
6 miesięcy temu ocena: 100%  4
Jurczyńska już wie że jest na wylocie i stara się jeszcze ugrać ile się da dla siebie i swojej rodziny. To jest jej koniec.
odpowiedz oceń komentarz 55 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ireneusz
6 miesięcy temu ocena: 100% 3
Jurczynska zaszkodziła bardzo wielu mieszkańcom Urynowa!Kiedys osobiście odwiedzała ludzi w ich mieszkaniach,prosząc o pieniadze na sady,tłumacząc to tym,ze bedzie walczyć o regulacje prawna gruntow!Gdy przegrała i mieszkancy Imielina upomnieli sie u niej o zwrot pieniedzy to...odesłała ich do swojego adwokata. Oby ta karierowiczka raz na zawsze zniknela z krajobrazu Ursynowa!!!
~ Daniel
6 miesięcy temu ocena: 98%  2
Podobno pewna pani dowiedziała się rano że PO nie poprze kandydatury jej syna na wiceburmistrza i wstrzymano sesje nadzwyczajną bo pewien radny podobno zaproponował aby wiceburmistrzem został Maciek?
odpowiedz oceń komentarz 53 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ trix
6 miesięcy temu ocena: 98% 1
Oskarek na wiceburmistrza? To już mu sie nie podoba robota w piaseczyńskich wodociągach?
oceń komentarz 52 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji