Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-BUDLEX-Roentgena-od-01-10-2017-do-31-12-2017

Letnia zadyma w środku jesieni! FESTIWAL FITNESS

› imprezy 12 miesięcy temu    27.11.2016
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. SK

Za oknem szaro i buro? W sobotni wieczór Arena Ursynów kipiała energią! Sprawcami zamieszania byli uczestnicy 20. Festiwalu Fitness UCSiR 2016.

Dynamiczna muzyka, charyzmatyczni trenerzy i wycisk, jaki uczestnicy imprezy zapamiętają do następnego roku... Tak wyglądała 20. edycja Festiwalu Fitness - największej tego typu imprezy w Warszawie, organizowanej przez Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji.

Zajęcia rozpoczął Tomasz Zamiela, międzynarodowy prezenter i szkoleniowiec fitness, pomysłodawca ćwiczeń Speed Up. Tomek dał uczestnikom mocno w kość podczas autorskiego treningu Speed Up z narastającym tempem, ale nikt nie narzekał.

- Jesteśmy wykończone, ale przeszczęśliwe a endorfiny... na najwyższym poziomie! - śmieją się dziewczyny, biorące udział w 20. Festiwalu Fitness.

- To świetna impreza, największa w Warszawie, cudowna atmosfera, świetna akustyka. Tutaj można poznać nowości w fitnessie i miło spędzić czas z przyjaciółmi - mówi Tomasz Zamiela.

VIDEO: Letnia zadyma w środku jesieni w Arenie Ursynów

Drugim z trenerów 20. Festiwalu Fitness był Michał Kurpet, który poprowadził zajęcia Strong by Zumba. To najnowszy program łączący trening interwałowy o wysokiej intensywności ze specjalnie przygotowaną muzyką, która motywuje do wysiłku. Wieczór zakończyła Zumba, czyli niesamowite połączenie tańców latynoamerykańskich prosto z serca Karaibów i Południowej Ameryki z aerobikiem.

Festiwal fitness był także doskonałą okazją, by dowiedzieć się jak zadbać o zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie. Marka Feel Joy! zaprosiła do promocyjnych zakupów odzieży dance and fitness. Podczas konkursów można było wygrać karnet do klubu fitness i nagrody niespodzianki. Patronem medialny imprezy jest Haloursynow.pl

ZOBACZ FOTOGALERIĘ ZDJĘĆ Z FESTIWALU FITNESS 2016

 
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!