Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A-1 BORAMED-stała-główna

Mężczyzna wpadł do Jeziorka Imielińskiego. Zdążył zadzwonić na policję

› bieżące 6 miesięcy temu    10.05.2017
Sławek Kińczyk
komentarzy 2 ocen 4 / 75%
A A A
 fot. SK

Twierdzi, że ktoś go gonił, więc postanowił ukryć się... w Jeziorku Imielińskim. Na osiedlu przy Makolągwy doszło do nietypowej akcji ratunkowej.

Przed godziną 20:00 ursynowscy policjani dostali telefon z prośbą o pilną pomoc. Dzwonił mężczyzna, który wskoczył do wody w zarośniętym Jeziorku Imielińskim. Wcześniej miał uciekać przed próbującymi zaczepić go "bandziorami".

- Na miejsce przyjechały dwa policyjne radiowozy i karetka - relacjonują nam mieszkańcy.

- Mężczyzna żyje, ostatkiem sił dowlókł się do ochrony budynku przy Makolągwy 23, skąd wezwano służby - relacjonuje pan Łukasz, który poinformował nas o zdarzeniu.

Informację potwierdza Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji. - Mężczyzna zdołał wyjść z wody i powiadomić policję. Wezwaliśmy karetkę pogotowia, ale okazało się, że poza wychłodzeniem organizmu, nic mu nie jest - mówi rzecznik służb.

Na razie nie wiadomo czy mężczyzna był trzeźwy - policjanci to sprawdzają. Oleszczuk potwierdza, że poszkodowany opowiadał służbom, że przed kimś uciekał i wskoczył do jeziorka. Spędził w nim co najmniej kilkanaście minut.

- Będziemy wyjaśniać co się stało, na razie nie wiemy czy to co mówi mężczyzna jest wiarygodne - dodaje rzecznik policji.

Jeziorko Imielińskie to leżące w rejonie ulic Makolągwy, Zięby, Roentgena i Mewy. Zewsząd otoczone jest nowo powstającymi osiedlami. Użytek ekologiczny od lat zarasta i stanowi niebezpieczeństwo dla nieostrożnych przechodniów. Łatwo tam stracić grunt pod nogami i wpaść do zarośniętej roślinnością wody.

Na zdjęciu: Tędy uciekał mężczyzna

+ 3 głosów: 4 (75%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ berberiusz
4 miesiące temu ocena: 100%  2
Takie pułapki w środku zabudowanej dzielnicy - NIEDOPUSZCZALNE ! Panie burmistrzu ! Zamiast budować bunkier pod ratuszem , zasyp pan te mokradła , albo zmelioruj ten fragment dzielnicy ! !! Kara wysoka za takie coś się należy ! Należy to nagłośnić !
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bolesław
6 miesięcy temu 1
https://www.youtube.com/edit?o... szkoda, że nie wpadł na Karczunkowską......
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji