Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-DaGrasso-od-01-10-2017-do-31-12-2017

Miłośnicy zwierząt! Już w niedzielę piknik dla Was i Waszych pupili

› bieżące 2 miesiące temu    6.09.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 2 ocen 4 / 100%
A A A
Piknik Piknik "Ursynów dobry dla zwierząt" cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców fot. AK

"Ursynów dobry dla zwierząt" to piknik dla mieszkańców i ich włochatych podopiecznych. W niedzielę wspólne zabawy, konkursy i poczęstunek dla wszystkich gości. Impreza startuje już o godz. 10:00 na Łące Olkówki.

To już ósma edycja pikniku, którego główną ideą jest promowanie świadomego i empatycznego podejścia do zwierząt. Każda impreza odbywa się pod hasłem przewodnim. W tym roku organizatorzy postanowili docenić organizacje, które w codziennej pracy dbają o los naszych małych braci.

- Nie chodzi tylko o promowanie fundacji, najważniejsze jest dla nas dobro zwierząt. Warto jednak wiedzieć, jak dużo robią te organizacje, dlatego zależy mi na tym, żeby je docenić - mówi Sylwia Rychter z fundacji Pegasus, organizatorka i główna pomysłodawczyni pikniku "Ursynów dobry dla zwierząt".

Fundacja Pegasus, która prowadzi ośrodki dla niechcianych i pokrzywdzonych koni, tradycyjnie już zadbała o piknikowe atrakcje. To ważny dla organizatorów rok - obchodzą 15-lecie działalności. 

- Organizacje świetnie wiedzą, jak pracować na rzecz zwierząt. Dzielnica działa bardzo prężnie i wspiera nasze działania i za to jesteśmy wdzięczni - dodaje Sylwia Rychter.

Na samym pikniku nie zabraknie atrakcji. Pokazy tresury psów, wspólne budowanie karmników dla ptaków pod okiem ornitologa, bezpłatne porady weterynarzy i dietetyków zwierzęcych czy wybory najsympatyczniejszego pupila. To tylko niektóre pozycje z bogatej listy rozrywek.

Piknik odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 10 września. Potrwa od 10:00 do 16:00. W tym roku zmieniła się lokalizacja. Do tej pory miłośnicy zwierząt spotykali się na tyłach ratusza. Teraz organizatorzy zapraszają na łąkę na Olkówce przy ul. Puszczyka.

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kibic
2 miesiące temu 2
Brawo dzielnico.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Matka
2 miesiące temu 1
Ma być super pogoda to i piknik będzie udany.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji