Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-TrzejMuszkieterowie(6)-od-05-10-do-07-11-2017

Na Ursynowie można strzelać z broni

› bieżące 8 miesięcy temu    14.02.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 1 ocen 5 / 100%
A A A
 fot. mat. promocyjne

W dzieciństwie większość z nas, szczególnie chłopaków, marzyła właśnie o tym – żeby postrzelać – nie wirtualnie, nie z procy, nie z łuku, nie z pistoletu na wodę, ale z prawdziwej broni. Oczywiście nie kojarzy się to dobrze, ale wszystko zależy od tego, do czego strzelamy. Niektóre marzenia z dzieciństwa nie zmieniają się i właśnie te najczęściej realizujemy już jako dorośli.

Każdy może mieć broń

Nawet w Polsce... ale tylko broń kolekcjonerską, wytworzoną przed 1885 rokiem. Taki pistolet czy inny rewolwer, mimo że wciąż sprawny, w świetle prawa nie stanowi już takiego zagrożenia, jak nowoczesny arsenał. Być może dlatego, że aby z niego wystrzelić, trzeba naprawdę znać się na rzeczy. Więcej na temat przeczytacie tutaj: http://legalna-bron.pl/pozwolenie-na-bron/pozwolenie-na-bron-w-celach-kolekcjonerskich/.

Jeśli jednak zależy nam na poczuciu bezpieczeństwa zapewnianym przez jakąś broń, to dla przeciętnego Kowalskiego, a w tym przypadku częściej jednak dla Kowalskiej, dozwolone są gazy pieprzowe. Nie wymagają one pozwolenia na broń, a są skuteczne w sytuacji zagrożenia (http://legalna-bron.pl/bron-bez-pozwolenia/bron-gazowa-w-kontekscie-polskiego-prawa/). Jednak nie takie strzelanie mam teraz na myśli.

Strzelanie w centrum miasta

Tak naprawdę przywilej posiadania broni w Polsce jest skierowany jedynie do wybranych grup, jak myśliwi (http://legalna-bron.pl/pozwolenie-na-bron/prawo-uzycia-wykorzystania-broni-palnej-w-polsce/). Nie każdemu jednak w głowie leśne spacery i polowanie na prawdziwą zwierzynę. Natomiast, kiedy budzi się w nas zew rywalizacji i chęć postrzelania, możemy zrobić to nawet w centrum miasta – na Ursynowie. Przy ulicy Puławskiej znajduje się profesjonalne centrum strzeleckie AGVO.

Na miejscu mamy do wyboru wiele różnych rodzajów broni – od pistoletów, przez strzelby, aż po karabiny. Nie musimy się na nich znać, nie musimy nawet mieć żadnego doświadczenia. Szybki instruktarz w wykonaniu pracowników strzelnicy i możemy doskonale się zrelaksować. Zresztą nie tylko sami, ale nawet całą grupą, organizując wieczór ze znajomymi czy wyjście firmowe.

Można tam więc spotkać zarówno zawodowców, jak i osoby zupełnie początkujące. A wszystkich łączy jedno – chęć bezpiecznego strzelania.

(mat. promocyjny)

+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ hra
8 miesięcy temu ocena: 100%  1
"W centrum miasta" czyli w polowie drogi z Warszawy do Piaseczna. W centrum miasta to sa strzelnice ZKS, Cover i inne, no ale bez jaj - Agvo w centrum? Kupta sobie mape.
odpowiedz oceń komentarz 3 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji