Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-BONAVERBA-23-09-do-23-10-2017

Najchętniej czytane w 2016 r. TOP 10 na Haloursynow.pl

› bieżące 9 miesięcy temu    3.01.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 13 / 92%
A A A
 fot. SK

2016 rok już się skończył, ale ciągle jest jeszcze żywy w naszej pamięci! Wspomnieniom i podsumowaniom nie ma końca. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie sprawdzili co najlepiej czytało się na Haloursynow.pl w minionym już roku. Zobaczcie!

MIEJSCE 10

Dużą popularnością cieszył się nasz październikowy artykuł szczegółowo opisujący jakie plany ma dzielnica wobec szkół w związku z reformą oświaty. Zmiana obwodów szkolnych i likwidacja gimnazjów ciągle wywołuje ogromne emocje. Chcesz przeczytać ten artykuł? Kliknij w zdjęcie.

18.592 wyświetlenia


MIEJSCE 9

28 października na skrzyżowaniu alei KEN z ul. Ciszewskiego doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginął młody 28-letni motocyklista z Ryk. Chcesz przeczytać ten artykuł? Kliknij w zdjęcie.

19.747 wyświetleń


MIEJSCE 8

Zalane wejścia do stacji metra, podtopione piwnice i parkingi w zagłębieniach. 13 lipca relacjonowaliśmy podtopienia do jakich doszło na Ursynowie po wielkiej ulewie. Chcesz przeczytać ten artykuł? Kliknij w zdjęcie.

19.902 wyświetlenia


MIEJSCE 7

Artykuł o lipcowej potańcówce na Zielonym Ursynowie był jednym z najchętniej oglądanych naszych fotogalerii. Chcesz przeczytać ten artykuł? Kliknij w zdjęcie.

20.718 wyświetleń


MIEJSCE 6

Na ścianach ursynowskich wieżowców pojawi się sześć gigantycznych murali. Jeden z nich będzie przedstawiał Stanisława Anioła - postać z serialu "Alternatywy 4". Trzy inne będą nie tylko cieszyć oko, ale też służyć... ptakom - donosiliśmy w sierpniu. Murale na Ursynowie zrobiły prawdziwą furorę i rozgrzały nasze liczniki do czerwoności :) Chcesz przeczytać ten artykuł? Kliknij w zdjęcie.

21.341 wyświetleń


MIEJSCE 5

Budowa Południowej Obwodnicy na Ursynowie to temat coraz bardziej gorący. W styczniu 2016 relacjonowaliśmy wycieczkę po przyszłej budowie tunelu POW, zorganizowaną przez działaczy Inicjatywy Mieszkańców Ursynowa. Chcesz przeczytać ten artykuł? Kliknij w zdjęcie.

22.477 wyświetleń


MIEJSCE 4

We wrześniu pisaliśmy o zdesperowanych mieszkańcach ul. Pięciolinii, którzy w nocy zamiast spać pilnowali drzewa przed wycięciem. Lokatorzy z Pięciolinii 8 bronili starej mirabelki - ostatniego drzewa, które uchowało się w trakcie poszerzania uliczki i budowy miejsc parkingowych. Dopięli swego - drzewo zostało zachowane. A historię tej sąsiedzkiej akcji przeczytało mnóstwo ursynowian! Chcesz przeczytać ten artykuł? Kliknij w zdjęcie.

23.874 wyświetlenia


MIEJSCE 3

Dni Ursynowa 2016 cieszyły się popularnością nie tylko w realu, ale i w wirtualnym świecie! Nasza relacja z tej największej dzielnicowej imprezy wzbudziła duże zainteresowanie! Chcesz przeczytać ten artykuł? Kliknij w zdjęcie.

26.602 wyświetlenia


MIEJSCE 2

Imprezy biegowe zawsze cieszą się popularnością, w końcu Ursynów to dzielnica biegaczy. Nasza relacja z jubileuszowego X Biegu Ursynowa pobiła jednak rekordy! Chcesz przeczytać ten artykuł? Kliknij w zdjęcie.

28.195 wyświetleń


MIEJSCE 1

Co nas najbardziej wkurza w naszej dzielnicy? Z pewnością zaniedbane i opuszczone miejsca, których nie brakuje, nawet w centrum Ursynowa. To pewnie dlatego nasz artykuł "Ursynowska Lista Wstydu" zrobił prawdziwą furorę... Niestety ta lista wciąż jest aktualna... Z czego wnioski powinny wyciągnąć przede wszystkim władze dzielnicy. Chcesz przeczytać ten artykuł? Kliknij w zdjęcie.

39.530 wyświetleń


 

+ 12 głosów: 13 (92%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!