Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017

"Nasz Ursynów" zaprasza do wspólnego upiększania dzielnicy

› bieżące 8 miesięcy temu    18.03.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 0 ocen 7 / 43%
A A A
 fot. SK

Brak ławek albo koszy na śmieci? Zbyt mało zieleni i zdecydowanie za dużo psich kup na trawnikach? Stowarzyszenie "Nasz Ursynów" zaprasza do wspólnego upiększania Ursynowa. Wystarczy podpisać się pod petycją.

Na podstawie ankiet lokalne stowarzyszenie "Nasz Ursynów" ustalił, czego brakuje mieszkańcom. Spośród niemal 2 tys. zgłoszeń społecznicy wybrali te, które powtarzały się najczęściej i na ich podstawie stworzyli petycje do władz dzielnicy. Stowarzyszenie chce, aby ratusz stworzył interaktywną mapę Ursynowa, na której mieszkańcy samodzielnie wskazywaliby pomysły na zagospodarowanie przestrzeni. 

- Dzięki ankietom ustaliliśmy, czego potrzebują ludzie. Teraz można podpisywać się pod konkretnymi petycjami na naszej stronie. Po zebraniu odpowiedniej ilości głosów, idziemy do urzędu dzielnicy - mówi Jarosław Płaskociński ze stowarzyszenia "Nasz Ursynów".

Na stronie stowarzyszenia znajdziemy 6 petycji: 500 ławek, 500 koszy na śmieci, 50 000 nasadzeń, 50 zdrojów wody pitnej, instalacja kwiatowa "URSYNÓW WITA" oraz systematyczne czyszczenie trawników z psich odchodów. Żeby podpisać się pod którymś z pomysłów, wystarczy wejść na stronę poświęconą akcji - tutaj. Mieszkańcy są twórcami każdej z koncepcji.

- Zależy nam na tym, żeby zainteresować mieszkańców i uświadomić im, że mogą mieć realny wpływ, jeśli tylko chcą coś zmieniać. My dajemy możliwości i zachęcamy do składania podpisów. Tylko razem może coś zdziałać, a chodzi o to, żeby żyć w miejscu przyjaznym - dodaje Jarosław Płaskociński.

+ 3 głosów: 7 (43%) 4 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Gabi
8 miesięcy temu ocena: 0%  6
Nasz Ursynów to dostał hiperaktynośći. Wygląda to komicznie. Zupełnie niewiarygodnie. Podobno osotatnio pisali o psich kupkach. Ciekawe, czy sprzątają. Podobno prezes stowarzyszenia nie sprząta.
odpowiedz oceń komentarz 0 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kenez
8 miesięcy temu ocena: 0%  5
A co z tak promowanym Parkiem polskich wynalazców? Dotarło do populistow, że tereny na "Górkach" należą do prywatnych właścicieli i plany populistow z nu odnośnie parku można psu.... na dudę.
odpowiedz oceń komentarz 0 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec
8 miesięcy temu ocena: 67% 4
to jest chyba pytanie do Pawła Lenarczyka, który reprezentuje Otwarty Ursynów, a nie Nasz Ursynów. Z tego co pamiętam to była jego prywatna batalia o ten park, realizowana pod szyldem NU.
~ Albert Rubin
8 miesięcy temu ocena: 88%  3
Nasz Ursynów to forpoczta PISowskiej brunatnej katolickiej dyktatury ciemniaków i niewolników EPISKOPATU! Najbardziej zakłamane i obrzydliwe ugrupowanie na Ursynowie. Znamiennym jest fakt, że jego przedstawiciele zajmują prominentne stołki w ratuszu przy aprobacie pana Burmistrza Roberta Kempy?!!!
odpowiedz oceń komentarz 7 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kamil
8 miesięcy temu ocena: 57%  2
Nasz Ursynów to skompromitowana organizacja. Nikt się nie nabierze na takie sztuczki.
odpowiedz oceń komentarz 4 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obserwator
8 miesięcy temu ocena: 0%  1
Widzę, czy to metropolia, czy mała mieścina problem zawsze podobny.
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji