Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-BUDLEX-Roentgena-od-01-10-2017-do-31-12-2017

Nauka tenisa w najlepszym klubie w Polsce. Teraz także na Ursynowie!

› dzieci i rodzina 6 miesięcy temu    22.04.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. Tenislegia.pl

Zapisz swoje dziecko na treningi tenisa w najlepszym klubie w Polsce! Teraz będzie to możliwe także na Ursynowie. Szkółka tenisowa Legia TENNIS SCHOOLS otwiera w kwietniu aż dwie nowe filie. O tym, gdzie będą odbywały się treningi, jak one wyglądają i co zrobić, aby zapisać swoje dziecko do Legia Tennis Schools mówi koordynatorka projektu - Joanna Szymczyk.

Czym właściwie jest Legia Tennis Schools?

Legia TENNIS SCHOOLS to treningi tenisa dla zawodników poniżej 10. roku życia, na których wielkość kortu i siatki, rodzaj piłek (a dokładnie wysokość na jaką się odbijają) oraz długość rakiet dostosowana jest do wieku oraz umiejętności zawodnika.

W praktyce, dzieci grają mniejszymi rakietami, na małych siatkach oraz zmniejszonym korcie, po to, aby gra i nauka była dla nich łatwiejsza i atrakcyjniejsza.

- Dzięki temu już 3-latki mogą rozpocząć swoją przygodę z tenisem - tłumaczy koordynatorka projektu.

Treningi Legia Tennis Schools w Akademii Tenisowej Legii Warszawa przeprowadzane są według autorskiego programu szkolenia.

- Podczas godzinnego treningu, dzieci nie tylko poznają podstawowe uderzenia na korcie, takie jak forehand i backhand, ale i wszechstronnie się rozwijają, trenując przy tym takie umiejętności, jak koordynacja czy szybkość - mówi Joanna Szymczyk.

Dzieci trenują w małych 4-6 osobowych grupach, prowadzonych przez wykwalifikowaną do pracy z dziećmi kadrę trenerską.

A dlaczego właśnie Legia Tennis Schools? 

Odpowiedź jest prosta. Zgodnie z opublikowanym przez Polski Związek Tenisowy końcowym rankingiem konkursu "KLUB ROKU TENIS 10" oraz generalną klasyfikacją zawartą w raporcie PZT, Klub Tenisowy Legia Warszawa ponownie okazał się najlepszym klubem w Polsce (2015 oraz 2016 roku).

Warto również dodać, że treningi odbywają się według autorskiego programu szkolenia. To oznacza, że wszystkie zajęcia są wcześniej zaplanowane, a zawodnicy trenują w oparciu o tygodniowe oraz miesięczne plany. Dzięki temu nie pomijamy żadnych aspektów w szkoleniu najmłodszych.

Co zrobić, aby dołączyć do Legia Tennis Schools?

Na treningi można zapisać się w każdej chwili. - Wystarczy zarejestrować się w systemie - Założyć Konto Opiekuna, dodać Uczestnika Zajęć oraz wybrać preferowane dni i godziny oraz dogodną lokalizację treningów - wyjaśnia koordynatorka projektu Legia Tennis Schools.

Zachęcamy także do odwiedzenia nasze strony internetowej www.tenislegia.pl, na której znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje na temat treningów.

Gdzie i kiedy odbywają się treningi Legia Tennis Schools na Ursynowie?

Filia w Szkole Podstawowej nr 340:

  • adres: ul. Lokajskiego 3
  • terminy treningów: środy 16:00 i 17:00 (roczniki 2007/2008; 2009/2010; 2011/2012)

Filia SGGW:

  • adres: Obiekty Sportowe przy ul. Ciszewskiego 10
  • terminy treningów: piątki 17:00 i 18:00 (roczniki 2007/2008; 2009/2010; 2011/2012)

Koszty uczestnictwa w treningów Legia Tennis Schools: 250 złotych/miesiąc bądź 600 złotych/kwartał

Zajęcia odbywają się w grupach 4/6 osobowych raz w tygodniu, w każdy piątek z wyjątkiem ferii, wakacji i dni ustawowo wolnych od pracy. Czas trwania treningu to 60 min.

Zapraszamy do rejestracji na www.tenislegia.pl.

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!