Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A-1 BORAMED-stała-główna

Rakietki w dłoń! Można jeszcze się zapisać do Mikołajkowego Turnieju Badmintona

› bieżące 11 miesięcy temu    14.12.2016
Kuba Turowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. SK

Dzieci, dorośli, seniorzy, amatorzy, pasjonaci, wytrawni gracze - wszyscy mogą wziąć udział w III edycji Turnieju Badmintona w Arenie Ursynów. Organizatorzy zapowiadają dreszczyk emocji i fantastyczną zabawę. Zamknięto już zapisy dla dorosłych, jednak dzieci nadal mogą się zgłaszać.

Turniej rozpoczyna się w sobotę rywalizacją dzieci. Do udziału zgłosiło się już ponad 80 chętnych z całej Polski i zagranicy. Rozgrywki zaplanowano na różnym stopniu zaawansowania i w kilku kategoriach wiekowych: klasy 1-3, klasy 4-6 oraz gimnazjaliści. Odbędą się pojedynki indywidualne oraz w parach. Organizatorzy szacują, że mogą przyjąć jeszcze ok. 50 graczy. Opłata startowa dla dzieci wynosi 20 zł. Najmłodsi miłośnicy badmintona mogą zapisać się do 16 grudnia, chyba, że lawina chętnych nagle zasypie listy. Tak stało się w przypadku turnieju dla dorosłych.

- Na turniej dla dorosłych otrzymaliśmy 192 zgłoszenia. To na tyle dużo, że zmuszeni byliśmy zamknąć listę przed planowanym terminem. Musimy pamiętać, że to nie jest turniej dla zawodowców, przyjeżdżają do nas pasjonaci badmintona. Oni chcą się głównie dobrze bawić, okazuje się, że takich ludzi nie brakuje. Pozwalamy sobie na urozmaicenia, ciekawostką jest kategoria PRO FUN, w której amatorzy mierzą się z profesjonalistami. To zabawa, nie tylko rywalizacja - mówi Wiktoria Rudzińska, organizatorka Mikołajkowego Turnieju Badmintona.

W niedzielę zmierzą się dorośli. Niemal 200 osób zapowiedziało chęć startu, co oznacza, że ursynowski turniej będzie jednym z największych jakie się odbyły. Rozgrywki startują o 9:00 rano, dotyczy to zarówno soboty jak i niedzieli.

Zapisy prowadzone są mailowo na adres sędziego głównego: mmkrawczyk@wp.pl.

Portal Haloursynow.pl objął Mikołajkowy Turniej Badmintona patronatem medialnym.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!