Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-BUDLEX-Roentgena-od-01-10-2017-do-31-12-2017

Rozbój na taksówkarzu. "Bo było za drogo"

› bieżące 4 miesiące temu    17.07.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. zdjęcie ilustracyjne

Nie spodobał im się rachunek za kurs, więc siłą zabrali taksówkarzowi pieniądze i uciekli. Dwaj koledzy z Ursynowa odpowiedzą za rozbój na kierowcy taksówki.

26-letni Piotr R. i 30-letni Cezary K. tuż po północy wracali na Ursynów z imprezy zakrapianej alkoholem. Zamówili taksówkę a gdy dojechali na miejsce zapłacili kierowcy. Chwilę później stwierdzili, że podróż była jednak zbyt droga i postanowili siłą odebrać taksówkarzowi wręczony właśnie 100-złotowy banknot.

- 26-latek od początku nie zgadzał się z wysokością rachunku za przejazd. Najpierw z agresją wygłaszał swoje niezadowolenie, a po chwili zaczął używać siły wobec przewoźnika, chcąc wyrwać mu banknot z ręki - relacjonuje asp. sztab. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

Między mężczyznami doszło do szarpaniny, do której włączył się Cezary K. Uderzyli taksówkarza, siłą zabrali mu pieniądze i uciekli. Kierowca zgłosił sprawę ursynowskim policjantom, którzy zaczęli szukać sprawców rozboju. W niespełna 3 dni udało się ustalić kim byli podejrzewani i zatrzymać ich. 

Obaj mężczyźni trafili do policyjnych cel, usłyszeli zarzuty rozboju mniejszej wagi. O ich dalszym losie zadecyduje mokotowski sąd. Grozi im do 5 lat więzienia.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!