Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Senior Starszy, Sprawniejszy! Trwają zapisy

› zapowiedzi ponad rok temu    20.11.2015
Klaudia Ziółkowska
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. KZ

Ruszyła kolejna edycja programu "Senior Starszy Sprawniejszy". Poprzednie edycje cieszyły się tak wielką popularnością, że aby zapisać się na zajęcia, seniorzy musiedli odstać swoje już dzień wcześniej w długiej kolejce. Teraz zasady rekrutacji nieco się zmieniły.

Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji już po raz kolejny organizuje program "Senior Starszy Sprawniejszy". Skorzystać z projektu może każda osoba, która ukończyła 55 lat, mieszka na terenie dzielnicy lub posiada status emeryta lub rencisty. Ćwiczenia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów, doświadczonych w pracy ze starszymi ludźmi.

Uczestnictwo w programie daje seniorom możliwość poznania nowych ludzi, wyjścia z domu, poprawia ich relacje z przyjaciółmi. Wspólnie ćwiczą przyjaciele oraz małżeństwa. W tym miejscu poprawiają swoją kondycję fizyczną oraz samopoczucie, bo przecież: "W zdrowym ciele zdrowy duch!".

Zainteresowani mogą skorzystać z zajęć na sali oraz pływalni. Treningi odbywać się będą w obiektach:

  • "ZOS HIRSZFELDA" ul. Hirszfelda 11, tel: 22 643 94 36
  • "ZOS KONCERTOWA" ul. Koncertowa 4. tel: 22 644 40 35
  • "ZOS AQUA RELAKS" ul. Wilczy Dół 4, tel: 22 648 54 71
  • Arena ACTIVE CLUB, ul. Pileckiego 122, tel: 22 334 62 50

Aby przystąpić do programu, należy złożyć wypełniony formularz w recepcji wybranego obiektu (do pobrania w obiektach lub tutaj). Zapisy trwają do 29 listopada.

W przystąpieniu do udziału w programi mają pierwszeństwo osoby, które nie brały udziału w zeszłorocznej edycji. Losowanie uczestników odbędzie się na otwartych spotkaniach w sali wielofunkcyjnej Arena Active Club przy ul. Pileckiego 122 (I piętro):

  • 2 grudnia godz: 14.00 – losowanie uczestników gimnastyka na sali
  • 3 grudnia godz: 14.00 – losowanie uczestników gimnastyka na pływalniach.
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ abba
ponad rok temu 1
Wreszcie będzie sprawiedliwie!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji