Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A-1 BORAMED-stała-główna

Sukces kadetów KS Metro. Srebrny medal i awans!

› bieżące 9 miesięcy temu    20.02.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. KS Metro

Kadeci działającego na Ursynowie siatkarskiego klubu sportowego "Metro" z sukcesem zakończyli walkę w finale Mistrzostw Mazowsza. W turnieju zdobyli srebrny medal. Przed nimi ćwierćfinały Mistrzostw Polski. 

Turniej finałowy rozgrywany był w weekend w Halinowie. Rywalizowały ze sobą cztery zespoły: MOS Wola Warszawa, MKS MDK Warszawa, RCS Czarni Radom i KS METRO Warszawa.

Ursynowskie Metro miało dwa wzloty i jeden spektakularny upadek. W piątkowym meczu z MKS MDK Warszawa wygrało 3:2, podobnie jak w sobotę - w spotkaniu z RCS Czarni Radom, ale już niedzielny finał z drużyną MOS Wola Warszawa zakończył się klapą i porażką do zera.

- Niedzielny mecz niestety nam nie wyszedł i mimo, że mieliśmy swoje szanse w drugim secie, nie potrafiliśmy znaleźć recepty na zwycięstwo - opowiada Wojciech Szczucki, trener KS Metro.

Ostatni mecz trochę popsuł kadetom w Ursynowa radość ze srebrnego medalu, choć jest to z pewnością cenne osiągnięcie.

- Z chłopakami odbyliśmy męską rozmowę po meczu, mamy dwa dni przerwy i zabieramy się do pracy, bo przed nami ćwierćfinały Mistrzostw Polski - dodaje trener Szczucki.

Siatkarzom Metra gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za dobre występy w Mistrzostwach Polski. 

Wynik turnieju: 

piątek: 

  • UMKS MOS Wola Warszawa – RCS Czarni Radom 3:0
  • KS Metro Warszawa – MKS MDK Warszawa 3:2

sobota:

  • KS Metro Warszawa – RCS Czarni Radom 3:2
  • MKS MDK Warszawa  – UMKS MOS Wola Warszawa 3:1

niedziela: 

  • RCS Czarni Radom – MKS MDK Warszawa 3:2
  • UMKS MOS Wola Warszawa – KS Metro Warszawa 3:0

Końcowa tabela:

1. MOS Wola
2. METRO
3. MKS MDK
4. Czarni Radom

Podczas turnieju finałowego w Halinowie METRO reprezentowali: Bartłomiej Zieliński (kpt), Paweł Jerke, Igor Assendi, Bruno Puczko-Szymański, Aleksander Winiarski, Miszczuk Mikołaj, Adrian Gwardiak, Jakub Sutryk, Mateusz Malec, Michał Gregorowicz, Jakub Sakowski, Robert Piekarz, Krzysztof Bogdanowicz, Jakub Gaweł, Michał Gaweł, Michał Dragomir-Brzesiński i Patryk Szymański. Trenerzy: Wojciech Szczucki, Adriana Jankowska.

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!