Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A-1 BORAMED-stała-główna

UCSiR TRIO BASKET. Gimnazjaliści do kosza!

› bieżące 6 miesięcy temu    17.05.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. pixabay.com

W sobotę ursynowscy gimnazjaliści zmierzą się w międzyszkolnym turnieju koszykówki. Basket wraca do łask i po okresie silnej dominacji piłki nożnej, rzuty do kosza znów znajdują fanów wśród najmłodszych. Zapisy potrwają do piątku - każda szkoła może wystawić maksymalnie 2 ekipy.

Gimnazjaliści (roczniki 2001-2003) wezmą udział w dzielnicowym turnieju w basket. Zgłaszane zespoły mają składać się z uczniów tylko jednej szkoły. Na zapis drużyny zostały jeszcze dwa dni - do 19 maja do godz. 12:00. Rejestracja  przebiega tylko mailowo: imprezy@ucsir.pl . Trzeba również wypełnić i dosłać formularz zgłoszeniowy, który można pobrać ze strony internetowej: www.ucsir.pl.

Jest jeszcze kilka zasad. Każdy uczestnik turnieju musi mieć ważną legitymację szkolną. Wszystkie ekipy biorą udział w turnieju wraz z pełnoletnim opiekunem - nauczycielem lub osobą wyznaczoną przez szkołę.

- To pierwszy turniej gimnazjalistów, więc liczymy na zainteresowanie w ostatnim momencie. Zdaję sobie sprawę, że to niewygodny termin - w sobotę nauczyciele nie pracują a opiekun jest potrzebny - komentuje Daniel Trybalski, instruktort Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

Każdy mecz potrwa 10 minut. Zespoły mają zapewnione 3 minuty rozgrzewki przed spotkaniami. O rozpoczęciu gry decydować będzie szczęście - rzut monetą.

Turniej TRIO BASKET odbędzie się już w najbliższą sobotę w hali ZOS Hawajska przy ul. Dereniowej 48. Pierwszy meczowy gwizdek rozbrzmi o godz. 10:00.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kibic
6 miesięcy temu 1
I do boju.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji