Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017

Ursynowski alert dla zwierząt. To już ostatni moment!

› bieżące 9 miesięcy temu    11.01.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. KT

Jeszcze przez kilka dni możemy wspierać bezdomne zwierzaki z Ursynowa. Kosz na dary na parterze urzędu dzielnicy postoi do 13 stycznia. Pracownicy urzędu przyznają, że akcja cieszy się dużym zainteresowaniem - ludzie dobrej woli zostawiają więcej darów niż w roku ubiegłym. 

Kolejny ursynowski "Alert dla zwierząt" dobiega końca. Mamy jeszcze 3 dni, jeśli chcemy wesprzeć porzucone zwierzęta. Wszelkie dary możemy zostawiać w urzędzie dzielnicy w godzinach od 8:00 do 16:00.

W ubiegłym roku mieszkańcy Ursynowa zebrali ponad 300 kg samej karmy. Tegoroczna edycja może zakończyć się jeszcze lepszym wynikiem.

- Podsumowanie całej zbiórki odbędzie się zaraz po jej zakończeniu, teraz gromadzimy rzeczy i czekamy. Da się jednak zauważyć, że efekt akcji będzie jeszcze lepszy niż rok temu. Zbieramy więcej darów - mieszkańcy są bardzo zaangażowani - mówi Jakub Fiałek z ratusza.

Najpilniejszą potrzebą jest oczywiście jedzenie dla zwierzaków. Schroniska apelują o karmę weterynaryjną oraz hipoalergiczną - wiele zwierzaków może przyswajać tylko taką. Mile widziane są też koce, pledy, smycze, obroże i zabawki.

Ostatnie dni pomocy przed nami! Każda rzecz, która marnuje się w domu, może okazać się niezbędna w schronisku.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!