Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-DaGrasso-od-01-10-2017-do-31-12.2017

Ursynowskie Mikołajki w Arenie. Moc atrakcji i prezentów FOTO

› bieżące ponad rok temu    6.12.2015
Sławek Kińczyk
komentarzy 4 ocen 10 / 100%
A A A
 fot. SK

Tysiące dzieci i ich rodziców pojawiły się w Arenie Ursynów na tradycyjnych ursynowskich Mikołajkach. Dmuchane zjeżdżalnie, występy clownów, zajęcia plastyczne, gry i zabawy oraz oczywiście św. Mikołaj z prezentami. Uśmiech nie schodził z małych twarzyczek!

Ursynowskie Mikołajki to coroczna impreza organizowana przez dzielnicę. W tym roku wypadła w same Mikołajki - wszyscy chętni za darmo mogli skorzystać z bogatego programu atrakcji. Nic więc dziwnego, że przez Arenę przewinęły się dziś prawdziwe tłumy.

- Impreza wspaniała, córka bawi się świetnie! Ma już pomalowaną buzię, teraz pędzimy na zdjeżdżalnię a potem odwiedzimy św. Mikołaja - mówi Dariusz, który na Mikołajkach pojawił się z 5-letnią Asią. - Najbardziej lubię skakać - mówi Asia, która korzystała też z trampoliny.

Jak zwykle, aby skorzystać ze wszystkich atrakcji, trzeba było swoje odstać w kolejkach. Podział ról był oczywisty. W  mikołajkowe święto to rodzice stali w kolejkach a dzieci szalały z hula-hop, rysowały czy grały w gry sportowe.

- Co roku tutaj przychodzę i jest super! - mówi 10-letni Damian, który wraz z kolegami rozgrywał mecz piłkarski na stole z piłkarzykami.

Na imprezie mikołajkowej nie zabrakło oczywiście samego św. Mikołaja. On sam, jego śnieżynki i skrzaty częstowały dzieci słodyczami. A z samym świętym można było sobie zrobić pamiątkową fotografię. W hali brylował też Miś Ursynek, z którym dzieci chętnie przybijały powitalną "piątkę". Można było też wspomóc hospicjum ursynowskie kupując cegiełkę, w postaci ręcznie wykonanych ozdób świątecznych.

ZOBACZ FOTORELACJĘ Z URSYNOWSKICH MIKOŁAJEK 

 
MIKOŁAJKI W ARENIE.
fot. Sławek Kińczyk
+ 10 głosów: 10 (100%) 0 -
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ babcia Mikołajowa
ponad rok temu 4
ma ktoś linka do zdjęć z Mikołajem?
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ HYNKA
ponad rok temu 3
Czekam zdjecia z Mikołajem bo nie działa który podał adres internetowy albo nie umiem. Jestem osobą nieslyszaca. Wole Email : olga.hyniewska@wp.pl
~ uczestnik
ponad rok temu ocena: 100%  2
Było fajnie !
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hynka
ponad rok temu ocena: 100%  1
Super zabawa Mikolajkowe.
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji