Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-DaGrasso-od-01-10-2017-do-31-12.2017

W długi weekend Ursynów bez metra! Będą zastępcze autobusy

› bieżące 2 miesiące temu    7.08.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 7 ocen 9 / 11%
A A A
Stacja metra UrsynówStacja metra Ursynów fot. SK

Przez trzy dni w długi weekend - od najbliższej soboty do wtorku - Ursynów zostanie bez metra. Pociągi będą kursować tylko na odcinku Wilanowska-Młociny. Od Kabat do Wilanowskiej kursować będą autobusy zastępcze. 

Metro Warszawskie tłumaczy zawieszenie kursowania kolejki na Ursynowie kolejnymi pracami związanymi z unowocześnianiem systemu sterowania ruchem pociągów metra i kontroli dyspozytorskiej. 

Od soboty 12 sierpnia do końca poniedziałku, 14 sierpnia wstrzymane zostanie kursowanie pociągów metra na odcinku od Kabat do Wilanowskiej, w obie strony. Metro I linii będzie jeździć tylko na odcinku Wilanowska-Młociny.

W godzinach kursowania metra zostanie uruchomiona zastępcza linia autobusowa ZM-1 kursująca na trasie OS.KABATY 04 – al. KEN – al. Harcerzy Rzeczypospolitej - Rolna – al. Wilanowska – Puławska - METRO WILANOWSKA 02 (POWRÓT: METRO WILANOWSKA 02 – Puławska – Domaniewska – Nowobukowińska – Rolna).

Autobusy będą jeździły w godzinach szczytu 12 i 13 sierpnia co 5 minut, natomiast 14 sierpnia – co 3 minuty.

Na każdej stacji linii metra M1 będą rozwieszone plakaty informacyjne, a od środy, 9 sierpnia w pociągach emitowane będą specjalne komunikaty głosowe.

W alei KEN uruchomione zostaną przystanki: OS.KABATY 03, METRO KABATY 01, METRO NATOLIN 03 oraz METRO IMIELIN 03 i 04.

+ 1 głosów: 9 (11%) 8 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ roma
2 miesiące temu ocena: 67%  7
HGW daje po nosie naszemu Burmistrzowi i osiedlu?
odpowiedz oceń komentarz 2 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SKANDALISTA
2 miesiące temu ocena: 60%  6
Drogi Lemingi z mordoru przyjmijcie do wiadomosci, że są też ludzie którzy nie pracują od 8 do 16 na taśmociągu Call Center czy innym klepaniu w klawisze. Są ludzie który pracują w tzw."wolne dni" czy inne weekendy. I takich ludzi jest całkiem sporo. I tacy ludzie też dojeżdzają do pracy. Nawet w waszym zapyziałym slumsie.
odpowiedz oceń komentarz 3 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tom
2 miesiące temu ocena: 75% 5
Twoj tekst jest obrazliwy i chamski.
~ AnnaAnna
2 miesiące temu ocena: 67%  4
Długi weekend, to dramatu nie będzie. I tak większość wyjedzie i ulice będą puste. Kiedyś prace trzeba wykonać i lepiej jak w taki weekend niż jak dzieci wrócą do szkoły.
odpowiedz oceń komentarz 4 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rob
2 miesiące temu ocena: 78%  3
Jakas kpina. Autobusy o znacznie mniejszej pojemnosco niz metro w godzinach szczytu beda jezdzic rzadziej niz kolejka. Pomijam juz ktora to kolejna modernizacja.
odpowiedz oceń komentarz 7 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ s
2 miesiące temu ocena: 50% 2
wydaje mi się ze brakuje dni np bez prądu, albo bez komórki, albo... miasto powinno częściej ćwiczyć nas na wypadek gdy słońce zlikwiduje nam prąd w gniazdkach, albo co gorsza internetu........
~ Ala
2 miesiące temu ocena: 100%  1
We wtorek jest 15 sierpnia.
odpowiedz oceń komentarz 3 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji