Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A-1 BORAMED-stała-główna

"Wolę płynąć niż iść". Półmetek XXI Grand Prix Ursynowa. FOTO

› sport 8 miesięcy temu    18.03.2017
Kuba Turowicz
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. KT

XXI Grand Prix Ursynowa w Pływaniu na półmetku! Blisko 220 zawodników wystartowało dziś w zawodach na pływali przy Hirszfelda. Trzeci mityng przyciągnął głównie młodych amatorów basenu - dzieciaki stoczyły wyrównane boje na krótkich dystansach. 

To już połowa XXI Grand Prix Ursynowa - przed nami jeszcze 3 mityngi. Mimo zniechęcającej pogody i siąpiącego deszczu na Hirszfelda zameldowało się ok. 220 miłośników basenu. - Deszcz w ogóle mi nie przeszkadza, przecież tutaj i tak będę mokry. Na zewnątrz była rozgrzewka - żartuje Antek.

- Moja córka zaczęła pływać, kiedy miała 3 lata. Daje jej to masę satysfakcji i widzę, że sukcesy ją budują. Zdobywa doświadczenia, które powodują, że jest pewniejsza w codziennych sprawach - mówi Katia, mama pływającej Kamili.

Dzieciaki przyznają, że basen to szkoła charakteru a najtrudniej przegrywa się z... kolegą!

- Mój przyjaciel był szybszy i to mnie najbardziej zdenerwowało! Nie lubię z nim przegrywać, bo później ciągle o tym gada - ja czekam, żeby wygrać następnym razem - zdradza zawiedziony Bartek.

Jedna z zawodniczek obchodziła dziś urodziny. Jej koleżanki zaśpiewały gromkie "Sto lat" a zgromadzeni na basenie włączyli się, by wspólnie uczcić urodziny i wspaniałe drugie miejsce pływaczki.

Na pływalni spotkaliśmy również zawodników zaprawionych, trenujących od lat, którzy nie znają już stresu i w wodzie czują sie lepiej niż na powierzchni.

- Pływam 6 lat i raczej nie odczuwam żadnego strachu. Jest duża konkurencja i zróżnicowanie wiekowe, więc czasem ciężko wygrać ze starszymi - ocenia Olga.

Przed nami 3 ostatnie mityngi XXI Grand Prix Ursynowa w Pływaniu. Zwycięzców w 14 kategoriach poznamy już w czerwcu w trakcie podsumowania sezonu.

ZOBACZ FOTORELACJĘ Z ZAWODÓW

 
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Matka
8 miesięcy temu 1
Bardzo fajny sport dla młodszych i starszych, każda aktywność jest lepsza niż nic nie robienie.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji