Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

World Tour w tenisie stołowym na Ursynowie! FOTO

› bieżące ponad rok temu    21.10.2015
Klaudia Ziółkowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KZ

Święto tenisa stołowego na Ursynowie. Medaliści igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata, zdobywcy Pucharu Świata, medaliści mistrzostw poszczególnych kontynentów. Plejada światowego ping ponga przez 5 dni rywalizować będzie w Arenie Ursynów.

Tak wielu gwiazd tenisa stołowego nigdy wcześniej w Polsce nie było! Turniej ITTF World Tour to prestiżowe zawody, które przyciągają zawodników z całego świata. Rywalizacja już trwa.

- Miał być turniej, a mamy mini mistrzostwa świata – mówi Wojciech Waldkowski, prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego. - W Arenie Ursynów zagrają najlepsi reprezentanci świata, którzy podczas konkurencji walczą o awans do Rio. Zobaczymy czołowych zawodników z Polski, na czele z medalistką MŚ i ME Li Qian, medalistkami ME Natalią Partyką i Katarzyną Grzybowską oraz Daniel Górakiem, Wang Zeng Yi i wschodzącą gwiazdą Jakubem Dyjasem.

W Arenie Ursynów toczą się właśnie rozgrywki eliminacyjne, które potrwają do jutra. Od piątku będziemy mogli kibicować zawodnikom w finałach. Czy zobaczymy tam Polaków?

- Polakom łatwiej jest zdobyć medal na Mistrzostwach Europy, niż tutaj przejść eliminacje – dodaje Waldkowski. - Zgromadzili się tutaj najlepsi zawodnicy – szczególnie Azjaci, a tam tenis stołowy jest tym, czym u nas piłka nożna. Mimo to mam nadzieję, że w finałach zobaczymy naszych reprezentantów. Jest o co walczyć – nagroda wynosi 110 tysięcy dolarów!

Rywalizacja toczy się w hali UCSiR przy Pileckiego 122. Wstęp na cały 5-dniowy turniej jest bezpłatny. Zapraszamy do kibicowania.

ZOBACZCIE NASZĄ FOTORELACJĘ Z TURNIEJU

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ jot
  ponad rok temu 1
  1. "Word" Tour? 2. Jest jakiś rozkład gier? W których godzinach są te rozgrywki?
  odpowiedz oceń komentarz 0 0
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji