Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-DaGrasso-od-01-10-2017-do-31-12.2017

Wyszła z domu i nie wróciła. Szuka jej cały Ursynów

› bieżące 2 miesiące temu    12.08.2017
Sławek Kińczyk
komentarzy 2 ocen 5 / 100%
A A A
 fot. SK

Rodzina, policja, straż miejska oraz straż leśna. Cała dzielnica szuka zaginionej w piątek rano 54-letniej ursynowianki. Pani Katarzyna, chora na depresję, wyszła rano z domu i do tej pory nie wróciła.

- Myśleliśmy, że wyszła po prostu na spacer i szybko wróci, ale gdy tak się nie stało, około 16:00 w piątek rozpoczęliśmy poszukiwania - opowiada Mateusz, którego teściowa wyszła z domu przy Lokajskiego i do dziś nie odezwała się do rodziny.

Pani Katarzyna opuściła mieszkanie przed godz. 7:00, gdy domownicy jeszcze spali. Gdy mąż się obudził, jego żony już nie było. Zostawiła telefon i dokumenty, wzięła ze sobą tylko białą torebkę oraz lekarstwa na depresję, na którą choruje od lat.

W piątek wieczorem po bezowocnym przeszukiwaniu całej dzielnicy, w szczególności Lasu Kabackiego, Lasku Brzozowego i okolic Górki Kazurki, rodzina zgłosiła zaginięcie na policję. - Cała rodzina, znajomi objeżdżała Ursynów na rowerach i szukała teściowej, ale ślad po niej zaginął - mówi pan Mateusz.

Pani Katarzyna ma 54 lata, ok. 168 cm wzrostu, włosy krótkie w kolorze blond, jest szczupła, ma ciemne oczy. Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu kobiety. Poniżej publikujemy aktualne zdjęcia zaginionej.

Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionej należy zgłaszać pod numer policji: 997 lub 112.

+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Krysia
2 miesiące temu 2
niestety znaleźli ją martwą
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aga
2 miesiące temu ocena: 100%  1
Oby się szybko znalazła. Depresja to straszna, lekceważona czasem przez innych, choroba
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji