Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-BUDLEX-Roentgena-od-01-10-2017-do-31-12-2017

Z poczty na Łączyny uciekł więzień. Trwa akcja poszukiwawcza

› bieżące 8 miesięcy temu    11.03.2017
Redakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 5 / 20%
A A A
siedziba Poczty Polskiej na Łączynysiedziba Poczty Polskiej na Łączyny fot. SK

Policja i straż więzienna poszukują więźnia, który uciekł z sortowni Poczty Polskie przy ul. Łączyny na Ursynowie. Wcześniej więzień cieszył się dobrą opinią, dzięki czemu oddelegowano go do pracy poza murami zakładu. Trwa akcja poszukiwawcza.

O ucieczce więźnia poinformowało radio RMF FM. Jak wynika z informacji, do których dotarli dziennikarze tej stacji, mężczyzna wraz z około 20 osadzonymi był zatrudniony w oddziale Poczty Polskiej, na co zezwolono mu dzięki pozytywnej opinii wychowawców z aresztu śledczego przy Kłobuckiej, gdzie przebywał na co dzień.

Wg informacji kpt. Arlety Pęconek, rzeczniczki Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Warszawie, więzień uciekł w nocy a jego nieobecność zauważyli współwięźniowie, którzy poinformowali pracowników poczty. Osadzeni podczas pracy nie są pilnowani przez strażników.

Mężczyzna nie jest niebezpieczny. Poszukuje go jednak specjalna grupa pościgowa złożona z funkcjonariuszy Straży Więziennej i policjantów. Rozpoczęto od sprawdzenia miejsca zamieszkani mężczyzny i pobliskich przystanków autobusowych oraz postojów taksówek.

Inspektorat Służby Więziennej wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie tej ucieczki. Więzień wciąż pozostaje na wolności.

+ 1 głosów: 5 (20%) 4 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ maniek
8 miesięcy temu 7
pracuje na dziale zagranicy i kobiety które są tam zatrudnione się obawiają zejścia na parter tam gdzie pracują osadzeni podobno było kilka zajść nie cenzurowanych obecnie kilka pań które się boją a jest kika do towarzystwa biorą sobie któregoś z facetów i jeszcze jedno mają być zatrudnione więzniarki do dzielenia przesyłek
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cos tu nie pasi
8 miesięcy temu ocena: 100%  6
To Poczta Polska nie jest instytucją zaufania publicznego ? W sortowni Ursynów pracują więźniowie , a kamienie tłuką uczciwi obywatele ?
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ursynowianin
8 miesięcy temu ocena: 100%  5
Poczta oferuje takie zarobki, że tylko zmykać. Żeby tam dobrze zarobić trzeba być dyrektorem z zawodu.
odpowiedz oceń komentarz 7 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pik
8 miesięcy temu ocena: 88%  4
a co tu komentować prezesy,dyrektorzy mają się dobrze a żeby jeszcze więcej się nachapać wymyślili że zatrudnia więżniów
odpowiedz oceń komentarz 7 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ git
8 miesięcy temu ocena: 100%  3
Pewnie znalazł paczkę z taką zawartością, że warto było zaryzykować.
odpowiedz oceń komentarz 6 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dziad pocztowy
8 miesięcy temu ocena: 75% 2
Akurat na tym stanowisku na kturym pracował pokonuje sie 10km w ciągu nocy zbierając paczki...nic dziwnego że spierdolił :)
~ maniek
8 miesięcy temu 1
wątpie że chodziło o zawartość paczki koleś z takim wyrokiem nie żuca się na ochłapy