Dostosuj wydruk

Years&Years, Kodaline i Martin Garrix na Orange Warsaw Festival 2017

Years&Years, Kodaline i Martin Garrix na Orange Warsaw Festival 2017

Supergwiazda tanecznej elektroniki Martin Garrix, uwielbiani w Polsce Years & Years oraz irlandzcy specjaliści od indie-rocka Kodaline dołączają do Orange Warsaw Festival 2017. Festiwal odbędzie się 2 i 3 czerwca na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu.

Years & Years to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych młodych zespołów na świecie. Brytyjski zespół gra mieszankę popu z elektroniką. Ich debiutancki album "Communion" wydany w 2015 roku okazał się ich wielkim sukcesem, a pochodzące z niego single "King" czy "Shine" podbijały listy przebojów. Years & Years cieszą się ogromną popularnością w Polsce.

Kolejnym ogłoszonym wykonawcą jest zespół Kodaline. Ekipa pochodząca z Irlandii znana jest przede wszystkim ze swoich indie-rockowych kawałków. Podobnie jak wyżej wspomniany zespół Years & Years mogą pochwalić się popularnością w naszym kraju. Irlandczycy bowiem w przeszłości mieli już okazję zaprezentować się w kraju nad Wisłą - podczas Open'er Festival 2015.

Wcześniej organizatorzy ogłosili, że Na OWF wystąpi również jedna z najpopularniejszych grup rockowych Kings of Leon. Tym samym zespół braci Followill dołączy do Imagine Dragons oraz Justice, którzy również zaprezentują się festiwalowej publiczności.

W sprzedaży są bilety i karnety Regular Tickets w kilku opcjach, w tym także bilety w promocyjnych cenach dla klientów Orange i specjalne pakiety na Orange Warsaw Festival i Open’er Festival Powered by Orange. Szczegółowy cennik na www.orangewarsawfestival.pl.

autor: Redakcja haloursynow.pl

Źródło:

Dodano: 2017.02.12

haloursynow.pl © Kinnetic Media sp. z o.o.
Redakcja: ul. Dembowskiego 8, Warszawa, tel: 600 44 11 76