Dostosuj wydruk

O serwisie

 haloursynow.pl – multiplatforma internetowa – co to jest?

Internetowy serwis www.haloursynow.pl jest zestawieniem tematycznych serwisów informacyjnych oraz e-usług.

Od podstaw stworzyły go osoby, które oprócz pasji i ambicji są typowymi użytkownikami i czytelnikami serwisów internetowych.

Haloursynow.pl uruchomiliśmy 15 listopada 2013 roku. Nietypowy dla warszawskich serwisów internetowych wygląd i forma zostały przyjęte bardzo pozytywnie.

Co miesiąc odnotowujemy wzrost oglądalności na poziomie 30-50 procent, szybko doganiając znane media internetowe. Wzrost ten osiągamy nie dzięki reklamie – tylko z polecenia użytkowników. Dzięki mediom społecznościowym, różnorodnym akcjom, podejmowanym tematom – trafiamy do nowych odbiorców. Nasi czytelnicy to osoby opiniotwórcze, zaangażowane w życie społeczne i kulturalne Ursynowa. Ciekawe świata i tego co dzieje się w ich "małej ojczyźnie".

Cieszymy się, że dzięki największej dawce codziennych informacji, galeriom i materiałom video, udało nam się na stałe zagościć w świadomości mieszkańców Ursynowa i całej Warszawy.

› haloursynow.pl – charakterystyka

› haloursynow.pl – dlaczego powstał kolejny serwis internetowy?

Proces tworzenia serwisu trwał kilkanaście miesięcy. W tym czasie wiele razy zadawano nam pytanie: po co kolejny serwis internetowy? W sieci działa przecież kilka stron poświęconych Ursynowowi, blogi, galerie foto itd. My jednak czuliśmy, że... coś jest nie tak.

Obecne na rynku lokalne strony www cechuje mało ciekawych i autorskich treści, mała liczba galerii i materiałów video, duża liczba reklam i zarazem słaba skuteczność reklamowa serwisów, brak eventów i działalności serwisów poza Internetem, brak pomysłu na rozwój, rutyna i samozadowolenie nie mające uzasadnienia... 

Jesteśmy mieszkańcami Ursynowa i zwykłymi internautami. Wiedzieliśmy czego nie było... i co było nie tak. Nowoczesny serwis był także potrzebny nam samym...

› haloursynow.pl – ludzie

Filarem każdego dużego projektu są ludzie. To oni wyznaczają kierunek i kreują drogę, którą należy pokonać, aby móc spokojnie usiąść przed komputerem i wpisać adres: www.haloursynow.pl. Kompletując ekipę, która stworzyła serwis, a teraz go prowadzi, kierowaliśmy się ich pasją, zaangażowaniem oraz zdobytym wcześniej doświadczeniem. Obecnie serwis prowadzi 4 dziennikarzy, 1 fotograf, 1 grafik oraz kilku handlowców.

Wielu z nich, to osoby znane na rynku mediów elektronicznych. Wszyscy zarazili się pomysłem zrobienia czegoś innego, lepszego i nowoczesniejszego.

› haloursynow.pl – zawsze otwarty na przedsiębiorczość

Polityka serwisu jest nastawiona na wielokierunkową współpracę. Chcemy pokazywać jak najwięcej i jak najlepiej - nie wszystko jednak jest na sprzedaż.

Specjalnie dla firm uruchomiliśmy serwis BIZNES.haloursynow.pl, na łamach którego prezentujemy bezpłatnie wszystko to, co dzieje się w lokalnych firmach i przedsiębiorstwach. Piszemy o sukcesach, innowacjach i problemach ursynowskiej i warszawskiej gospodarki.

Haloursynow.pl to idealne miejsce prezentacji dla firm i instytucji. Mamy dużo atrakcyjnych miejsc i form reklamowych. Polecamy: artykuły sponsorowane, organizację konkursów, ogłoszenia premium, wpisy do katalogu firm, banery Flash oraz JPG, GIF (urządzenia mobilne). Jako jedyni organizujemy również kampanie e-mail, sms oraz udostępniamy reklamy przy kamerach on-line.

Oferta reklamowa oraz cennik reklamy tutaj.

Źródło:

Dodano: 2012.05.08

haloursynow.pl © Kinnetic Media sp. z o.o.
Redakcja: ul. Dembowskiego 8, Warszawa, tel: 600 44 11 76