Antyspam
REKLAMAA1-DaGrasso-od-01-10-2017-do-31-12-2017
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  7
  grudnia
  Czwartek
  godzina 18:00
  miejsce Multikino Ursynów, al. KEN 60
  bilety Wstęp wolny: obowiązują karty wstępu
  REKLAMA

  W czwartek, 7 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy na projekcję filmu dla dzieci starszych pt. „COCO” reż. Lee Unkrich (USA, 2017, 109 min). Projekcja odbędzie się w ramach cyklu „Bezpłatne seanse filmowe dla dzieci”.

  Mały Miguel, zafascynowany grą na gitarze marzy o tym, by pójść w ślady swojego muzycznego idola, Ernesto
  de la Cruz. Chłopiec – wbrew rodzinnemu zakazowi – za wszelką cenę chce rozwijać swój talent. W tajemniczych okolicznościach trafia do niezwykłej Krainy Zmarłych, gdzie na swej drodze napotyka uroczego oszusta Hectora i z nim odkrywa historię swojej rodziny.

  UWAGA! Karty wstępu przysługują wyłącznie dziecku wraz z opiekunem.

  Karty wstępu na film COCO będzie można zamówić poprzez zgłoszenie w formie e-maila wysłanego na adres kino.kultura@ursynow.pl – w tytule e-maila należy wpisać COCO oraz NAZWISKO i IMIĘ osoby, która odbierze karty wstępu.

  Zgłoszenia będą przyjmowane od 1 grudnia do 3 grudnia. W przypadku liczby zgłoszeń większej niż liczba dostępnych kart zostanie przeprowadzone losowanie. Wylosowane osoby zostaną zawiadomione e-mailem 4 grudnia. Jednej osobie przysługuje prawo do jednego zgłoszenia, na które przypadać będą dwie jednoosobowe karty wstępu.

  Osoby, które otrzymają odpowiedź e-mailową, będą mogły odebrać karty wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość w terminach podanych w przesłanej informacji.

  Nieodebrane karty trafią ponownie do dystrybucji i będą dostępne w Urzędzie Dzielnicy Ursynów we środę 6 grudnia w godz. 17.00–19.00. Informacja o liczbie nieodebranych kart wstępu zostanie wywieszona we środę 6 grudnia o godz. 10.00 w Urzędzie Dzielnicy Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej 61.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.032 sekundy
  do góry strony