Antyspam
REKLAMAA1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  8
  grudnia
  Piątek
  godzina 17:00
  miejsce UCSiR Arena Ursynów, ul. Pileckiego 122
  bilety Ceny biletów to 50 zł normalny (60 zł w dniu koncertu) i 400 zł bilet VIP.
  REKLAMA

  W piątek, 8 grudnia o godz. 17:00 zapraszamy na imprezę mikołajkową w rytmie disco-polo z Zenkiem Martyniukiem! Na scenie pojawią się także: Bobi, Power Boy, Dejw, Iness, Ellixir, Maczo i CariSsma. Koncert poprowadzi prezenterka Polo TV – Edyta Folwarska. Patronem medialnym imprezy jest portal haloursynow.pl

  Impreza podzielona będzie na trzy strefy: koncertową, gastronomiczną i VIP. Dla osób, które zdecydują się na zakup biletu VIP organizatorzy zapewniają osobne wejście na halę oraz wyjście po koncercie, parking i szatnię, ViP-room, bufet szwedzki z ciepłymi i zimnymi daniami, open bar z ciepłymi i zimnymi napojami i alkoholem, możliwość zrobienia zdjęcia z niektórymi gwiazdami, wydzielony sektor VIP z miejscami siedzącym (sektor B2).


  Gwiazdą wieczoru jest zespół Akcent, który króluje na muzycznej scenie disco-polo nieprzerwanie od 1990 roku. Na koncie ma 16 albumów i liczne przeboje - „Twe czarne oczy”, „Pszczółka Maja”, czy „Przez twe oczy zielone”. Grupa od lat doceniana jest w konkursach i plebiscytach. Ponad 3,5 miliona osób lubi fanpage Akcentu na Facebooku, a ich klipy na YouTube mają miliony odsłon.

  Ceny biletów to 50 zł normalny (60 zł w dniu koncertu) i 400 zł bilet VIP. Do nabycia tutaj.

  wyszukaj wydarzenie

  Znajdź wydarzenie po słowie

  Pokaż wydarzenia z przedziału

  Pokaż artykuły z przedziału

  REKLAMAB1-POP-RADIO
  Artykuł załadowany: 0.0276 sekundy
  do góry strony