Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017

Redakcja

A A A

Redakcja serwisu haloursynow.pl to grupa zaangażowanych i ambitnych dziennikarzy, którzy starają się pokazywać naszą dzielnicę taką jaką jest. Nasze grono to osoby z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami na rynku medialnym.
 

Redakcja serwisu haloursynow.pl - ursynowska multiplatforma internetowa
ul. Dembowskiego 8, I piętro, 02-784 Warszawa

tel. 600 44 11 76
redakcja@haloursynow.pl

 

Alicja Kowalska

dziennikarz, redaktor kalendarza imprez - kontakt: kowalska@haloursynow.pl

Niepoprawna optymistka, urodziła się w dalekim Bolesławcu z uśmiechem na twarzy. Przybyła na Ursynów, by propagować jego zalety i obalać mit o cichej sypialni w wielkim mieście. Z troską opiekuje się swoim dzieckiem - kalendarzem imprez. Dba, by było ogarnięte i dobrze przypakowane. Choć siłowni nie lubi. Za to wiecznie się odchudza... (Nie wiemy po co - dopisek reszty redakcji)

 

Kuba Turowicz

dziennikarz - kontakt: turowicz@haloursynow.pl

 

Sławek Kińczyk

dziennikarz, redaktor naczelny - kontakt: kinczyk@haloursynow.pl

Dawno, dawno temu, za górami i lasami zakładał jeden z pierwszych lokalnych portali internetowych w Polsce. Wtedy internet dopiero raczkował. A o prędkościach 100 Mbit/s mogliśmy tylko pomarzyć... W tym czasie odkrył też swoje drugie powołanie... do radia. Pokochał je i został w nim na długie 13 nie-pechowych lat. Z radia blisko było do telewizji, więc ją też pokochał, choć matka to była wyrodna... Teraz wraca do źródeł, do internetu - z nową energią i nową pasją... Uwielbia Ursynów, uwielbia strzelanie fotek. Mieszkaniec Imielina.