REKLAMAA1-SŁUCHMED--20-01----19-02-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 lutego 2019, 10:12 komentarzy 2

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (Urząd Dzielnicy Ursynów)

  To rodzaj wsparcia, który naprawdę nic nie kosztuje, a może przynieść ogromną pomoc potrzebującym. Raz do roku możemy zadeklarować komu przekażemy setną część swojego podatku. Dzielnica po raz dziewiąty namawia do zostawienia jej na Ursynowie.

  Akcja „1% zostaw na Ursynowie” ma na celu wspieranie organizacji społecznych w naszej dzielnicy. Każdy mieszkaniec podczas rocznego rozliczania może przekazać 1% swojego podatku na rzecz wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego.

  Spośród tysięcy instytucji i osób, urząd dzielnicy zachęca do wspierania tych organizacji, które mają swoją siedzibę na Ursynowie, albo tych, których aktywność jest ukierunkowana na rzecz dzielnicy lub jej mieszkańców. Nawet najmniejsza kwota - zwielokrotniona przez liczbę darczyńców - to pomoc, która stanowi nieocenione wsparcie dla lokalnych fundacji czy stowarzyszeń.

  Urząd rozpoczął właśnie tworzenie listy organizacji chętnych do otrzymywania wpłat od podatników. Aby na nią trafić, przedstawiciele tych organizacji muszą wypełnić ankietę przygotowaną przez dzielnicę. Są w niej pytania o podstawowe dane, ale też o inicjatywy podejmowane na rzecz mieszkańców Ursynowa i cel przeznaczenia otrzymanych środków. 

  Ankietę należy przesłać na adres: promocja@ursynow.pl z dopiskiem w tytule maila „1 procent”. Jak informuje urząd dzielnicy, warunkiem umieszczania organizacji na liście jest posiadanie przez nią siedziby na Ursynowie albo prowadzenie aktywności ukierunkowanej na rzecz Ursynowa lub mieszkańców dzielnicy. Lista będzie opublikowana pod adresem: ursynow.pl/1procent.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~NMP 2 11 miesięcy temuocena: 100% 

   Dlaczego tak późno. Podatek rozliczam w tym tygodniu i nie będę czekał na stworzenie listy. Taka lista ma być co roku do końca Stycznia.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nigdy 1 11 miesięcy temuocena: 25% 

   Dajcie, będziemy mieć pieniądze, by zamienić kolejny chodnik na rowerową autostradę!

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2767 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek-04-01----04-02-2020