REKLAMAA1_DineryPL_19-06----19-07-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 grudnia 2017, 16:54 komentarzy 1
  Amatorski Turnniej Tenisa Stołowego - UCSiR CUP

  Amatorski Turnniej Tenisa Stołowego - UCSiR CUP (KT)

  REKLAMA

  Prawie stu zawodników wystartowało w zimowej edycji UCSiR CUP w tenisie stołowym. Amatorski turniej przyciągnął weteranów z wieloletnim doświadczeniem jak i początkujących, którzy dopiero poznają smak sportowej rywalizacji. Efektowne ataki, twarda obrona i pomysłowe rozwiązania - w hali sportowej przy Dereniowej było wszystko!

  Ping-pong w hali sportowej "Hawajska" ma szczególne znaczenie. Funkcjonuje tam Centrum Tenisa Stołowego, a i mieszkańcy wpadają regularnie, by rozegrać kilka rund z rakietkami. Nie dziwi więc wysoka frekwencja podczas kolejnej edycji Amatorskiego Turnieju Tenisa Stołowego - UCSiR CUP. Na listę wpisało się ponad 90 graczy, których podzielono na kategorie.

  - Rozgrywki zaczęliśmy od najmłodszych - kategorie od A do G. Rywalizacja jak zawsze świetna, czysta sportowo, jak najbardziej w duchu fair play. To turniej amatorski, ale wielu graczy reprezentuje bardzo wysoki poziom - dobrze się to ogląda. Widzę na sali wielu weteranów zaprawionych w bojach turniejowych - mówi Wiesław Krzemiński z Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji. 

  Najstarszy zawodnik miał 86 lat, najmłodsza uczestniczka turnieju w grudniu obchodzić będzie 11. urodziny.

  - Wiek na nic nie wpływa. Brałam już udział w turniejach, na mistrzostwach Ursynowa zajęłam pierwsze miejsce. Nie gram dużo, ćwiczę z tatą raz w miesiącu. Myślę, że w grze najważniejsze jest skupienie. Dziś przegrałam, bo przeciwniczka była ode mnie szybsza - mówi Wiktoria Bednarczuk, najmłodsza zawodniczka UCSiR CUP.

  Najlepsi w swoich kategoriach zostali nagrodzeni dyplomami, pamiątkowymi pucharami i prezentami. Pojawiły się też wyrożnienia specjalne dla najstarszych i najmłodszych śmiałków.

  NAJLEPSI GRACZE AMATORSKIEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO - UCSiR CUP:

  1. Dzieci do 12. roku życia. Dziewczynki: 1. Julia Balcerzak, 2. Wiktoria Bednarczuk. Chłopcy: 1. Filip Potera, 2. Wojciech Zygnerski, 3. Wojciech Andrzejewski

  2. Młodziki. Dziewczynki: 1. Julia Krześniak, 2. Gabrysia Jakubik. Chłopcy: 1. Bartosz Śliwiński, 2. Antoni Kępski, 3. Adam Szymborski

  3. Juniorzy. Chłopcy: 1. Mateusz Pawłowski, 2. Jakub Skibka, 3. Kamil Stankiewicz

  4. Seniorzy - od 20 do 40 lat. Kobiety: 1. Alicja Ołub-Walasek, 2. Małgorzata Deluga, 3. Agnieszka Cebula. Mężczyźni: 1. Artur Smarzyk, 2. Grzegorz Pławski, 3. Janusz Bogucki

  5. Seniorzy starsi - od 41 do 55 lat. Kobiety: 1. Monika Malicka, 2. Beata Nosarzewska, 3. Marta Barańczak. Mężczyźni: 1. Waldemar Śliwiński, 2. Paweł Kusiak, 3. Krzysztof Łebkowski

  6. Weterani. Kobiety: 1. Olga Polakowska. Mężczyźni: 1. Marek Pawłowski, 2. Wojtek Ratyński, 3. Wiesław Pomarański

  ZOBACZ FOTOGALERIĘ Z TURNIEJU AMATORSKIEGO UCSiR CUP:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~gracz 1 7 miesięcy temu

   Nie chcę się czepiać, ale od 2011 r. ping-pong i tenis stołowy to dwie oddzielne dyscypliny sportu. W sobotę graliśmy w tenis stołowy.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1395 sekundy
  REKLAMA