REKLAMAA1-AUTO-WIMAR---11-09----10-01-2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 września 2020, 10:08 komentarzy 25

  (SK)

  24-letni mężczyzna pochodzenia hinduskiego został zaatakowany przez pijanego 18-latka z Ursynowa. Wyzywał go i znieważał, bił i kazał wynosić się z Polski.

  Jak informuje policja do zdarzenia doszło wieczorem ok. godz. 22:30 przy ul. Szolca-Rogozińskiego. 24-letni Hindus szedł chodnikiem i rozmawiał przez telefon ze swoją dziewczyną. W pewnym momencie podszedł do niego 18-latek, który zaczął go wulgarnie wyzywać, wyrażając swoją nienawiść do jego pochodzenia oraz koloru skóry.

  - Po chwili do obelg dorzucił jeszcze kilka ciosów, każąc pokrzywdzonemu wynosić się z kraju - relacjonuje podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  Zdarzenie zauważyła przechodząca obok kobieta, która natychmiast zareagowała i wezwała mundurowych. Kilka minut później policjanci zatrzymali nietrzeźwego napastnika uciekającego w stronę skrzyżowania ulicy Cynamonowej i Gandhi.

  - 18-letni napastnik próbował wmówić policjantom, że został napadnięty przez pokrzywdzonego i nie rozumie, dlaczego ktoś wezwał policję. Innego zdania byli jednak będący na miejscu naoczni świadkowie - mówi podkom. Koniuszy.

  Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Miał około półtora promila w wydychanym powietrzu. Od pokrzywdzonego, który nie wymagał pomocy medycznej, policjanci przyjęli zawiadomienie o przestępstwie. Po wytrzeźwieniu nastolatek usłyszy zarzuty znieważenia oraz naruszenia nietykalności na tle narodowościowym, za co grozi mu kara do 3 lat więzienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 63

  • 14
   BARDZO PRZYDATNY
  • 5
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 5
   WKURZONY
  • 35
   BRAK SŁÓW

  25Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Mara 25 18 dni temuocena: 0% 

   Pijany dresiarz zaatakował Hindusa (a skąd w ogóle wiadomo że wyznaje hinduizm, a może jest muzułmaninem, w Indiach żyją ludzie różnego wyznania) a wy przypisujecie temu ideologię. Możliwe że jakby spotkał gościa z długimi włosami to by za ten fakt też go zaatakował, krzycząc "zetnij te kudły!". Ludzie wyluzujcie, oderwijcie się od tych telewizorów i wyjdźcie trochę odetchnąć, bo na mózg już wszystkim pada.

   Edytowany: 18 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 24 18 dni temuocena: 40% 

   Powinno być Indusa. Masz rację.

   Edytowany: 18 dni temu

   oceń komentarz 2 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~NooN 23 19 dni temuocena: 0% 

   Pozdrowienia dla 10 Pułku Samochodowego

   Edytowany: 18 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianin 22 19 dni temuocena: 64% 

   Trzeba być idiotą żeby draniowi i łobuzowi przypisywać patriotyczne pobudki. Ale nasza dzielnica pełna jest ludzi wykształconych ponad swój intelekt...

   Edytowany: 19 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marek 21 19 dni temuocena: 59% 

   Tak się kończy "walenie w patriotyczny balonik" przez rządzących. Nowy patriotyzm nie opiera się na pozytywistycznych wartościach i na szacunku dla innych, lecz na ciągłym wykazywaniu że MY jesteśmy wielcy, wyjątkowi i unikalni, a wszyscy inni to idioci. Taki schemat dotyczy, w mniejszym czy większym stopniu, innych krajów w Europie (za wyjątkiem Węgier) , a w dużo większym obywateli zamieszkałych na innych kontynentach (za wyjątkiem USA). Media utrwalają tę naszą polską unikalność - niektórzy łykają ten przekaz bezrefleksyjnie ... i efekty widzimy w artykule powyżej.

   Edytowany: 15 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Urs 20 19 dni temuocena: 38% 

   Wyjdź na spacer dotleń mózg bo bredzisz. Patriotyczne tony odpowiedzialne za pijanego idiotę. Na lekcjach historii się spało co? , o przywilejach i wolności jaką miały mniejszości w Polsce do momentu rozbiorów reszta Europy mogła pomarzyć. No ale przecież patriotyzm to prawie faszyzm. Ręce opadają. Dzięki poświeceniu życia tysięcy patriotów mamy teraz wolną Polskę.

   Edytowany: 18 dni temu

   oceń komentarz 14 23 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 19 19 dni temuocena: 60% 

   Urs, wolną Polskę mamy dzięki I Wojnie Światowej i upadkowi zaborców. Wolność odzyskało wtedy wiele krajów.

   Edytowany: 19 dni temu

   oceń komentarz 12 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mara 18 18 dni temuocena: 33% 

   ~Boom Naprawdę uważasz że Polska jest wolnym krajem?

   Edytowany: 18 dni temu

   oceń komentarz 2 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 17 18 dni temuocena: 67% 

   Mara, wolnym od czego?

   Edytowany: 18 dni temu

   oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mara 16 18 dni temuocena: 50% 

   ~Boom Jak lubisz odpowiadać ludziom pytaniem na pytanie to odpowiedz również na swoje.

   Edytowany: 18 dni temu

   oceń komentarz 2 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Jaro 15 19 dni temuocena: 62% 

   "znieważenie oraz naruszenie nietykalności" powinno być karane niezależnie od pobudek tak samo. Jak jadę rowerem, piszę lewą ręką, mam długie/krótkie włosy, jasny/ciemny kolor skóry, i z tego powodu ktoś znieważa i narusza nietykalność, to jakie jest uzasadnienie różnicowania kary w zależności od pobudek? W tym konkretnym przypadku brawa dla świadków za obywatelską postawę. A wycieczki polityczne/religijne/narodowościowe proszę sobie darować. Do napaści dochodzi też w krajach na zachód od nas.

   Edytowany: 19 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Cecece 14 19 dni temuocena: 61% 

   Ale to podobno my mamy rechrystianizować Europę. A to zobowiązuje.

   Edytowany: 18 dni temu

   oceń komentarz 14 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Cecece 13 19 dni temuocena: 74% 

   Otóż tylko pozornie masz rację, że każde znieważenie powinno być karane tak samo. Znieważenia na tle narodowościowym, religijnym i kulturowym powinny być traktowane ostrzej. Bo zagrażają podstawowym zasadom demokracji i są " zaraźliwe". Są dużo groźniejsze niż gdy Zenek znieważył Maćka po pijaku, bo ten np. inaczej pamięta sytuację z ostatniego meczu.

   Edytowany: 19 dni temu

   oceń komentarz 23 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~alisterkabat 12 19 dni temuocena: 57% 

   "A wycieczki polityczne/religijne/narodowościowe proszę sobie darować". A niby dlaczego darować? Przecież bezmózg karmiony prawdami o złych obcych oraz wyższości naszej nacji/religii, stracił kontrolę po pijanemu, zagrały mu trąby bojowe i ruszył na wroga. Karać i nie bredzić że na Zachodzie biją lepiej, a może nawet więcej.

   Edytowany: 19 dni temu

   oceń komentarz 16 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Jaro 11 18 dni temuocena: 33% 

   Już nie bądźcie tacy political correct... Nigdzie nie napisałem, że u nas jest fajnie, bo gdzieś biją lepiej, ani więcej. Nie przekonuje mnie argument o różnicowaniu kary za pobicie/obrazę w zależności od pobudek. A pobicie bez powodu, bo tak się komuś podobało? Oczywiście jestem zdania, że okoliczności każdorazowo muszą być ważone przez sąd. Chociażby do uwzględnienia jest coś, co nazwałbym "stopniem zezwierzęcenia" sprawcy. Skoro w założeniu więzienie ma na celu resocjalizację (hehehe...), to taki osobnik, który wykazuje więcej antyspołecznych cech, powinien tam spędzić więcej czasu. Mnie z kolei bardziej oburzają pobicia/mordy dla kasy. Oznacza to, że dla kogoś (raczej "czegoś") moje życie/zdrowie jest mniej warte, niż kupka papierków, za które może sobie potem kupić rzeczy. Otrząśnijcie się nieco z zaślepienia ideologią, w które wpychają nas politycy jednej, czy drugiej strony. Pozdrawiam

   Edytowany: 18 dni temu

   oceń komentarz 1 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~spod celi 10 19 dni temuocena: 55% 

   Skazać na miesiąc pozbawienia wolnosci i w ramach braterskiej współpracy wysłać do więzienia w Indiach. Po powrocie zostanie milionerem, gdy wyda swoje wspomnienia :-)

   Edytowany: 18 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Combat77 9 19 dni temuocena: 38% 

   Będzie coraz więcej takich ataków. Hindusi plują, śmiecą, siusiają i zaczepiają, handlują narkotykami, bronią, tworzą gangi porywaczy. To śmiertelne zagrożenie! W mojej opinii powinniśmy wzorować się na prawodastwie Hammurabiego to jedyny ratunek dla cywilizacji! Oraz natychmiastowe wykasowanie internetu.

   Edytowany: 17 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 28 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MrFrosty 8 19 dni temuocena: 44% 

   jak długo to rasistowskie gówno będzie tu jeszcze??

   Edytowany: 15 dni temu

   oceń komentarz 4 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~al 7 18 dni temuocena: 83% 

   Jeszcze rozdają tabletki do zmiany płci!

   Edytowany: 18 dni temu

   oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tubylec 6 19 dni temuocena: 61% 

   Wspaniale, wychowanie patriotyczne przynosi wreszcie efekty. Wyklęci mają godnych następców.

   Edytowany: 17 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 38 24 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Polak Duży 5 19 dni temuocena: 54% 

   Korzenia prostactwa jak widać wychodzą w każdym pokoleniu. Mniemam, że dziadzia w walonkach z których wyłaziła słoma i ufajdanej gnojem kufajce był prekursorem chamstwa i debilizmu w rodzinie.

   Edytowany: 19 dni temu

   oceń komentarz 7 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Polak Duży 4 18 dni temuocena: 75% 

   Mój powyższy komentarz odnosił się do wykasowanego chamskiego wpisu polaka małego, który będąc wiernym uczniem Kaczora i PISU zezwał Tubylca od komuchów i czerwonych.

   Edytowany: 18 dni temu

   oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.313 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO--14-08----13-11-2020