REKLAMA
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Studio MP5)

  REKLAMA

  Dwustu biegaczy wzięło udział w 3. Biegu Chomika wokół Parku Przy Bażantarni. Tym razem cel był charytatywny. 

  To był profesjonalny bieg na 10 km, czyli 6 okrążeń w parku Przy Bażantarni.

  - Trzeci Bieg Chomika przeszedł do historii, sporo było nerwów i emocji. W zasadzie to dopiero schodzą. To moje dziecko, więc chciałem, żeby wszystko wyszło najlepiej jak to możliwe - mówi Sebastian Wojciechowski, organizator biegów.

  Na szpicy szybko pojawiły się dwa chomiki - Wojciech Kopeć i Mikołaj Raczyński. Panowie szli łeb w łeb i żaden nie zdecydował się na indywidualną ucieczkę - remis utrzymał się do końca i na mecie zameldował się duet zwycięzców z czasem 33:27. Na drugą pozycję wskoczył więc Marek Wilczura z wynikiem 35:39, na brąz pobiegł Daniel Karolkiewicz - 36:25. 

  Czempionką wśród pań okazała się Weronika Brzuchalska, która ostatnio biega bez przerwy - w ostatnich trzech dniach brała udział w... trzech imprezach biegowych! Na metę dobiegła z rezultatem 42:22. Tuż za nią przybiegła Róża Bartnicka, która wygrała podczas pierwszego chomiczego biegu, jej rezultat to 43:11. Na ostatnim stopniu symbolicznego pudła stanęła Natalia Gałązka - 44:35.

  Biegacze nie zapomnieli, że trzecie spotkanie chomików to również zbiórka na rzecz potrzebujących zwierzaków z "Fundacji Znajdki". Zbierano karmę, zabawki, leki, koce, zabawki i wiele innych rzeczy, których codziennie brakuje schorowanym i bezpańskim maluchom.

  Biegi zwieńczono dekoracją zwycięzców oraz losowaniem nagród. Bartłomiej Sternik wygrał Pakiet VIP na Festiwal Biegowy do Krynicy-Zdroju.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z IMPREZY:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.167 sekundy
  REKLAMA