REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2021 - 31.12.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 października 2021, 19:33

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Ursynów to jeden z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy, jeśli chodzi o popularność nieruchomości na rynku wtórnym i pierwotnym. Nic więc dziwnego, że właśnie tutaj działają prężnie liczne biura nieruchomości. Postanowiliśmy przyjrzeć się im bliżej i na tej podstawie przybliżyć sylwetkę kilku z nich, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę osób, które szukają profesjonalnej i kompleksowej pomocy na warszawskim rynku nieruchomości.

  Biuro nieruchomości Cosmopolitan

  Cosmopolitan to biuro nieruchomości prowadzone przez małżeństwo - Agnieszkę i Tomasza Gizińskich, specjalistów w swoim fachu. Wyróżniają się doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do każdego klienta. Skuteczność i bezpieczeństwo transakcji to jeden z tematów na którym skupiają się najbardziej w swojej praktyce. Oferta biura nieruchomości Cosmopolitan jest bardzo konkretna - znajdą w niej odpowiedź zarówno osoby szukające pomocy w sprzedaży, wynajmie, kupnie, jak i najmie - również z dużym naciskiem właśnie na Ursynów. W aktualnej ofercie biura nieruchomości Cosmopolitan można znaleźć interesujące mieszkania na sprzedaż - jedno znajdujące się przy ul.Łagodnej, drugie przy ul.Pląsy. Warto się z nimi zapoznać i przekonać się o wysokiej jakości usług Państwa Gizińskich poprzez własne doświadczenie.

  Pełną ofertę biura Cosmopolitan możesz sprawdzić na stronie firmowej.

  Biuro nieruchomości Entarius

  Kolejne biuro, które chcemy przedstawić to działający od 15 lat na Ursynowie zespół ekspertów ds. nieruchomości: Entarius. Warto jednak podkreślić, że stołeczny rynek nieruchomości nie jest jedynym obszarem zainteresowania biura - ale o kompetencjach Entariusa zdążyły się już przekonać setki klientów. Profesjonalizm z jakim działają jest potwierdzony również przez liczne licencje państwowe. Warto również wspomnieć o biegłym posługiwaniu się językiem niemieckim i angielskim przez pracowników biura.

  Co interesującego można aktualnie zobaczyć w ofercie tego biura w kontekście Ursynowa?

  • Mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Komisji Edukacji Narodowej - 2 pokoje,
  • Mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Wańkowicza - 2 pokoje,
  • Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, KEN - 38 m2
  • Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Małcużyńskiego - 53,08 m2.

  W biurze nieruchomości Entarius można liczyć również na pomoc w zakresie doradztwa kredytowego. Bez względu na to, czy chce się nieruchomość kupić, sprzedać, czy wynająć - warto podjąć kontakt z tymi agentami.

  Biuro nieruchomości MetroHome

  W naszym artykule znalazło się jeszcze miejsce dla Biura Nieruchomości MetroHome - którego doświadczenie w branży sięga aż 2006 roku. Zespół specjalistów tworzący MetroHome to prężnie działający i profesjonalni agenci, których cechuje fachowa i rzetelna obsługa klienta. Warto podkreślić, iż MetroHome współpracuje z 27 bankami, starając się o preferencyjne warunki kredytów hipotecznych dla swoich klientów. Jeśli chodzi o samą ofertę - mamy do czynienia z naprawdę szerokim wachlarzem - lokale użytkowe, działki, mieszkania i domy, jakie posiadają w ofercie - również na Ursynowie to kompleksowość i różnorodność, która trafia nawet do najbardziej wymagających klientów.

  Artykuł załadowany: 0.3447 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021