REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 stycznia 2022, 13:09 komentarzy 4

  (KW)

  Trwają ostatnie przygotowania do wielkiego finału. Na Ursynowie w 11 sztabach wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od dawna gotowi i zmobilizowani. Można już licytować i zasilać puszki. Odbyły się już także pierwsze imprezy wspierające WOŚP.

  „Przejrzyj na oczy” to hasło jubileuszowego finału. W tym roku cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie wzroku u najmłodszych. Za zebrane pieniądze fundacja kupi specjalistyczny sprzęt, który pomoże uratować zdrowie wielu młodych pacjentów.  

  - Zbliżający się 30. Finał zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci - a więc dzieci i wzrok, dlatego mówimy: Przejrzyj na oczy, zobacz świat kolorowy, niech ten świat do Ciebie wróci w takich kolorach, jakie będą najpiękniejsze - podkreśla Jurek Owsiak, twórca Orkiestry.

  Spacer z alpakami i cenne autografy

  W akcję - jak co roku - aktywnie włączył się Ursynów. Wolontariusze już zbierają pieniądze, odbyły się także pierwsze imprezy przedfinałowe. W zeszłą niedzielę w dzielnicowym ratuszu całe rodziny wspierały WOŚP grając w planszówki. Od dawna trwają także licytacje. 

  - W tej chwili mamy 129 aukcji na Allegro. Cały czas spływają nowe. Zainteresowanie w tym roku jest ogromne. Mamy wystawionych bardzo dużo obrazów od seniorów z „Klubu dojrzałego człowieka”. Na tę chwilę najdroższy obraz wyceniony jest na ponad 400 złotych - mówi Marzena Zientara z Dzielnicowego Ośrodka Kultury Ursynów.

  Poza obrazami można wylicytować np. spacer z alpakami czy voucher na warsztaty kulinarne z jedną z uczestniczek „Top Chef”. Wystawiony jest także autograf Violetty Villas, płyta z podpisem Ewy Bem czy „Zestaw podróżnika” oferowany przez europosła Dariusza Rosatiego.

  UCK "Alternatywy" wystawiło voucher dla dwóch osób na wszystkie wydarzenie organizowane do czerwca.

  Licytacje potrwają do 6 lutego. Wszystkie można zobaczyć na portalu aukcyjnym.

  W największym ursynowskim sztabie w DOK przy Kajakowej w dniu finału chętni będą także mogli wygrać kolację i partię kręgli z burmistrzem Robertem Kempą. Z kolei Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy” na aukcję wystawiło między innymi podwójne vouchery na bezpłatny wstęp na wszystkie organizowane tam imprezy - ważny od lutego do czerwca włącznie.

  Przejażdżka nowym pociągiem metra

  Metro Warszawskie wystawiło na aukcję przejażdżkę nowym składem Skoda Varsovia. Osoba, która zapłaci najwięcej, będzie mogła wraz z dwiema osobami wziąć udział w pierwszym wyjeździe pociągu.

  - W tej chwili cena wynosi ponad 8 tysięcy złotych. Tego pociągu nie ma jeszcze w Warszawie. Gdy tylko przyjedzie, przejdzie wszystkie badania diagnostyczne i atesty, zostanie dopuszczony do ruchu. Wtedy będzie można zrealizować wygraną. Planujemy, że będzie to najpóźniej do 31 sierpnia - deklaruje Andrzej Rejnson, z biura prasowego. Licytacja potrwa do 31 stycznia do godz. 13.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 24

  • 13
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Legionista 4 5 miesięcy temuocena: 44% 

   Do Lucjan: Wytłumacz mi jedna rzecz. Jakby nie było WOŚP to by nie było sprzętu, tak ? I w tym miejscu gdzie teraz on stoi obklejony serduszkami to by nic nie bylo ? Zdajesz sobie w ogóle sprawę jakiś jest coroczny budzet przeznaczony na służbę zdrowia ?

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 3 5 miesięcy temuocena: 0% 

   Dokładnie tak. Nic by nie było, Twój PISlamski rząd nic nie robi ,tylko rozdaje pijakom 500+ z naszych podatków. Patologia.

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 2 5 miesięcy temuocena: 59% 

   Brawo Jurek

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lucjan 1 5 miesięcy temuocena: 63% 

   Bravo Jurek i oczywiście całej ekipie, w tym największe dla wolontariuszy przemierzających nasz kraj i poza. Wstyd trochę, że to nie Państwo finansuje tego typu braki w służbie zdrowia ale nie można narzekać. Pamiętam pierwszy finał. Byłem wtedy w Stodole.

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4198 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHNIA PUPILA 22.06.2021 - 21.07.2022