REKLAMAA1 UCK 09.09.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 września 2022, 17:35 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Aż do województwa dolnośląskiego pojechali za ściganym policjanci z Ursynowa. Mężczyzna miał na sumieniu liczne kradzieże. Nie stawił się na czas w więzieniu.

  Pewien 45-latek mieszkający na Ursynowie trudnił się kradzieżami. Pewnego razu wpadł. Sąd skazał go na rok więzienia, ale skazany nie zamierzał stawić się w zakładzie karnym - zaczął się ukrywać. Sąd wystawił za poszukiwanym list gończy, który trafił do komisariatu przy Janowskiego ze względu na miejsce zamieszkania skazanego.

  - Funkcjonariusze z zespołu poszukiwań ustalili, że mężczyzna wyjechał ze stolicy aż na drugi koniec Polski - mówi podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  Ursynowscy policjanci szybko zlokalizowali 45-latka. Ukrywał się on w miejscowości Przeworno na Dolnym Śląsku. Nie pozostało nic innego, jak tylko tam pojechać. Z samego rana funkcjonariusze zapukali do drzwi w miejscu kryjówki. Kobieta, która je otworzyła, zaprzeczała, że poszukiwany tam przebywa. Ale w trakcie przeszukania na poddaszu budynku funkcjonariusze odnaleźli mężczyznę.

  Został on zatrzymany i przewieziony do komisariatu policji przy ul. Janowskiego w Warszawie. Następnie trafił do więzienia, w którym spędzi najbliższe 12 miesięcy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 4
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.5576 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023