REKLAMAA1 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 września 2022, 09:45 komentarzy 4

  (policja)

  Nie jeden, nie dwa, ale aż trzy zakazy prowadzenia pojazdów miał kierowca suzuki. Mężczyzna wzbudził podejrzenia policjantów, gdy zatrzymał się swoim samochodem przy ul. Pileckiego. Teraz może go czekać długa odsiadka.

  To miał być zwykły obchód dla ursynowskich dzielnicowych. Jednak kilka minut po godzinie 18 uwagę mundurowych zwróciło suzuki. Samochód stał przy ul. Pileckiego z włączonym silnikiem.

  - Za kierownicą auta siedział mężczyzna, który według ustaleń policjantów miał zakaz prowadzenia samochodu - mówi rzecznik mokotowskiej komendy policji podkom. Robert Koniuszy.

  Po chwili samochód ruszył, ale dzielnicowym udało się zatrzymać kierowcę do kontroli. Policjanci sprawdzili 45-latka w swoich systemach. Mężczyzna nie powinien wsiadać za kółko z co najmniej trzech powodów. 

  - Okazało się, że ma on dwukrotny, dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych i jeden trwający do 10 października 2023 roku - mówi podkom. Koniuszy.

  Mężczyzna został zatrzymany. Nie chciał wytłumaczyć się ze swojego zachowania. Trafił do policyjnej celi, a następnego dnia usłyszał zarzuty. Sąd może skazać go na 5 lat więzienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 23

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 11
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • Irfy 4 2 miesiące temuocena: 71% 

   Nie wierzę. Ale jak to? "Przepisy" nie zadziałały? Jak to możliwe? Wiem! Typ jest buddystą a to jego czwarte wcielenie! Zakazy dotyczyły 3 poprzednich, więc to mogło już spokojnie jeździć! A na poważnie. Jeśli zostaje wydany "dożywotni" zakaz, to należałoby go połączyć z natychmiastową konfiskatą pojazdu, którym taki człowiek kieruje. Niezależnie od tego, na kogo pojazd jest zarejestrowany. Za wyjątkiem przypadków, w których właściciel przedtem zgłosił kradzież. Następnie człowiek, który użyczył pojazdu mógłby wystąpić z roszczeniem do osoby obłożonej zakazem. Zamykanie człowieka nie ma sensu. Bo on sobie posiedzi na koszt nas wszystkich, zupełnie bezsensu a potem wyjdzie i znów siądzie za kółkiem. Gdyż tacy osobnicy są niereformowalni.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Misiek 3 2 miesiące temuocena: 92% 

   Rany, wielkie halo, dostanie następny zakaz, a później następny i tak dalej. To jest chore...

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pieszy 2 2 miesiące temuocena: 100% 

   i takich będzie coraz więcej

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Korbol 1 2 miesiące temu

   Zapewne już w niedalekiej przyszłości dołączę do grona ludzi bez prawa jazdy :-). Zbytnio mnie to nie zmartwi, w końcu nie wożę zawodowo kiełbasy do sklepu i mam mniejsze szanse na złapanie przez hycli na skrzyżowaniu, znaczy się na nawrotce na Puławskiej. Załapanie się na recydywę teraz jest tylko kwestią czasu. Jestem ciekaw statystyk zatrzymań prawa jazdy zawodowym kierowcom.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4495 sekundy
  REKLAMAA2 Spiżarnia Hrab 24.10.2022 - 23.12.2022