REKLAMAA1 UCK 09.09.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 listopada 2022, 11:34 komentarzy 1
  Policjant z zatrzymanym mężczyzną

  Policjant z zatrzymanym mężczyzną (policja)

  46-latek najpierw pokłócił się z partnerką, a po rozstaniu zabrał telewizor. Tyle że oboje przez dobę mieszkali w hotelu i to hotel poniósł szkodę. Gdy sprawcę zatrzymywali policjanci, miał przy sobie kilkanaście gramów narkotyków.

  46-latek wraz z partnerką zamieszkiwali w hotelu przy ul. Poloneza na Ursynowie. Para się pokłóciła i podczas burzliwego rozstania musiała interweniować policja. Kobieta postanowiła się wyprowadzić i następnego dnia w towarzystwie pracownika hotelu przyszła do pokoju po swoje rzeczy.

  - Kiedy weszli do pokoju, okazało się, że telewizor, który wcześniej wisiał na ścianie, zniknął. Po przejrzeniu monitoringu było jasne, że wyniósł go mieszkający z nią 46-latek - mówi rzecznik mokotowskiej komendy policji podkom. Robert Koniuszy.

  Nie tylko kradzież

  Mundurowi zostali więc wezwani na Poloneza po raz kolejny. Gdy dotarli na miejsce, zastali 46-latka w pokoju. Mężczyzna tłumaczył, że wcale nie ukradł telewizora. Po prostu się zepsuł i zaniósł go do naprawy.

  - Nie umiał jednak wskazać, do którego zakładu. Z jego niekontrolowanej nerwowości wynikało, że ma coś jeszcze do ukrycia - relacjonuje podkom. Koniuszy.

  Policjanci sprawdzili więc, czy 46-latek nie ma przy sobie nielegalnych substancji. Znaleźli przy nim dziewięć woreczków z kilkunastoma gramami białego proszku.

  - Badanie narkotesterem wykazało, że to mefedron. Mężczyzna oświadczył, że narkotyki kupił przez internet - mówi rzecznik mokotowskiej komendy.

  46-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Usłyszał zarzuty - kradzież telewizora i posiadanie narkotyków. Sąd może go skazać na 5 lat więzienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 28

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 5
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 15
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • Irfy 1 15 dni temuocena: 75% 

   Typ całkowicie bez fantazji. Powinien powiedzieć, że to nie mefedron, tylko mąka. Gdzie ją kupił, nie pamięta, ale upieczone z niej ciasteczka były obrzydliwe. Było to powodem kłótni z partnerką i uszkodzenia telewizora. W nerwach zapomniał, gdzie go zaniósł, ale właśnie zamierzał reklamować trefną mąkę. Kiedy tylko sobie przypomni, gdzie mu ją sprzedano...

   Edytowany: 15 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.451 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023