REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 listopada 2021, 10:06

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Firma to nie tylko miejsce pracy – to przede wszystkim grupa ludzi, która dąży do realizacji wspólnego celu zawodowego. Świętowanie różnych wydarzeń pozwala na tworzenie wzajemnych więzi wśród pracowników i pracodawców oraz daje większą satysfakcję z wykonywanej pracy. Upominek dla szefa to drobny gest, który naprawdę dużo znaczy. Jest wyrazem uznania i docenienia ogromnego wkładu w rozwój przedsiębiorstwa. Oto kilka pomysłów na elegancki prezent dla szefa. 

  Ekskluzywne kosze prezentowe

  Kosze prezentowe dostępne są w różnych stylowych wersjach. Zachwycają nowoczesnym podejściem do wręczania upominków i składania życzeń.  W koszach znajdują się wyjątkowe produkty, począwszy od wybornej belgijskiej czekolady i kawy, aż po wyrafinowany trunek oraz 3 rodzaje naturalnego miodu dla prawdziwych smakoszy. Cały zestaw zapakowany jest w elegancką skrzynię w stylu kolonialnym. Ekskluzywny  kosz prezentowy to doskonały prezent, pozwalający wyrazić to wszystko, co chcielibyśmy przekazać swojemu szefowi w tak wyjątkowej chwili.

  Eleganckie pióro lub długopis 

  Biznesowy elegancki długopis czy pióro z pewnością przyda się każdemu pracodawcy. Pozwoli nie tylko na staranne podpisywanie ważnych firmowych dokumentów, ale również będzie istotnym elementem budowania profesjonalnego wizerunku w oczach klientów. Pióro jest synonimem szyku i wytworności. Zapakowane w estetyczne etui będzie się świetnie prezentować na biurku.  Można dodatkowo pokusić się o wygrawerowanie spersonalizowanej dedykacji. Taki prezent sprawdzi się na wszelkiego rodzaju jubileuszach czy innych uroczystościach w miejscu pracy. 

  Grawerowany notatnik

  W dobie dostępu do nowoczesnych technologii i tak większość osób ceni sobie zapisywanie ważnych informacji w notatnikach. Elegancki notes czy kalendarz jest idealnym prezentem w okresie kończącego się roku. Jeśli wybierzemy wersję z grawerem, pozwoli to nam na nadanie bardziej osobistego charakteru wręczanego upominku. Notatnik można świetnie skomponować z eleganckim długopisem bądź piórem. W ten sposób otrzymamy prezent idealny dla naszego przełożonego. 

  Wyrafinowana aromatyczna kawa

  Jeżeli Twój szef nie wyobraża sobie udanego dnia bez porannej kawy, idealnym prezentem dla niego będzie ten pobudzający napój.  Wybór jest ogromny od delikatnie kwaskowatych smaków z korzenno-czekoladową  nutą,  po osty i gorzki  z różnego rodzaju owocowymi dodatkami w postaci pomarańczy, śliwek czy truskawek.  Kawa jako prezent dla szefa może okazać się idealnym wstępem do pasjonującej podróży po egzotycznych smakach z całego świata. 

  Voucher do teatru

  Pełnienie funkcji kierowniczych w firmie bywa bardzo często stresujące. Na przełożonych ciąży duża odpowiedzialność za realizację wyznaczonych zadań i efektowność działań podwładnych. Każdemu szefowi przyda się odrobina relaksu i zapomnienia po ciężkim dniu pełnym zawodowych wyzwań. Warto podarować przełożonemu voucher do teatru lub opery, jest to bezpieczna opcja upominkowa, zwłaszcza gdy łączą nas bardziej oficjalne relacje. Voucher daje możliwość samodzielnego wyboru spektaklu. Takie rozwiązanie pozwala na dopasowanie prezentu do potrzeb osoby obdarowywanej. 

  Artykuł załadowany: 0.3833 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022