REKLAMAA1 MKS VIR 03.01.2022 - 02.04.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 listopada 2021, 12:25

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Świętą są magicznym czasem, pełnym radości i miłości. To moment, w którym możemy się na chwilę zatrzymać i spędzić czas z najbliższymi. Ulice przepełnione są barwnymi światełkami i choinkami. Z kawiarni i cukierni roznosi się zapach korzennych przypraw i pierniczków. Jednak miejscem, w którym jak nigdzie indziej na świecie czujemy magię Bożego Narodzenia, jest nasz rodzinny dom.

  Wystarczy otworzyć drzwi, by powróciły wspomnienia z dzieciństwa. Papierowy łańcuch z wystrzępionymi oczkami, zapach lukrowanych ciasteczek, czy stara pozytywka wygrywającą melodię kolędy. To wszystko składa się na niepowtarzalny nastrój, jednak najważniejszym elementem tworzącym magię świąt jest poczucie bezpieczeństwa i rodzina. To wyjątkowy prezent, który dostałeś od swoich rodziców bezinteresownie. Poświęcili ci swój czas i obdarzyli miłością, nie oczekując niczego w zamian. Na pewno  jednak  ucieszy ich mniejszy  lub większy podarunek, ofiarowany prosto z serca,  będący dowodem pamięci i wdzięczności.

  Oto kilka pomysłów na  świąteczny prezent dla rodziców:

  1. Personalizowana fotoksiążka z waszymi wspólnymi zdjęciami to idealny prezent na święta. Przy oglądaniu zdjęć możecie powspominać wspólne wyjazdy na wakacje. Z pewnością przysporzy to rodzicom wiele radości i wzruszeń. Będzie również piękną pamiątką, którą na pewno chętnie  pokażą znajomym, czy sąsiadom.

  2. Kijki trekkingowe. Nordic walking to forma ruchu odpowiednia dla osób w każdym wieku. Spacery z kijkami są nie tylko bardzo modne, ale przede wszystkim korzystnie wpływają na zdrowie. To dobry pomysł, jeśli chcesz zmotywować rodziców do aktywności fizycznej, która będzie dla nich bezpieczna i zdrowa. 

  3. Bilety do teatru. Wyjście do teatru to zazwyczaj dość spory wydatek i nie każdy może sobie na niego pozwolić. Będzie to motywacja dla twoich rodziców do wspólnego spędzenia czasu razem poza domem, Jeśli nie wiesz jaka sztuka przypadnie im do gustu, dobrym rozwiązaniem jest voucher, który można zrealizować w określonym czasie, wybierając dostępny w repertuarze spektakl.

  4. Coś praktycznego. Być może twoi rodzice potrzebują konkretnej rzeczy, takiej jak nowe żelazko czy mikser. Możesz podarować im również zestaw ręczników, czy komplet kubków do herbaty. Te przedmioty  szybko się zużywają i na pewno w bliższej lub dalszej przyszłości okażą się przydatne.

  5. Karta podarunkowa do wybranego sklepu. Jeśli wiesz w jakim sklepie twoi rodzice kupują ubrania, ale nie chcesz wybrać złego rozmiaru, dobrym pomysłem będzie zakup vouchera podarunkowego, który wykorzystają  na zakup wybranej przez siebie rzeczy. Większe możliwości daje karta podarunkowa konkretnej galerii handlowej. Zazwyczaj można ją zrealizować w większości sklepów, które znajdują się w danym obiekcie

  6. Kosze prezentowe. Są to ładnie opakowane zestawy, bogate w różne  przysmaki. Możemy w nich znaleźć konfitury,różnego rodzaju słodycze, herbaty, ale również drobiazgi do domu, takie jak kubek ceramiczny, czy świeca zapachowa. Jest to zatem ekskluzywny, a jednocześnie uniwersalny prezent, który na pewno sprawi radość twoim rodzicom i umili im długie zimowe wieczory.  Co dokładnie będzie zawierał zestaw zależy od ciebie. Szeroki wybór koszy prezentowych znajdziesz na stronie https://www.napu.pl/ 

   

  Artykuł załadowany: 0.3424 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.11.2021 - 31.01.2022