REKLAMAA1 Pizzeria105  01.04.2022 - 31.05.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 grudnia 2020, 10:13

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Coraz więcej osób (zarówno tych młodych, jak i starszych) szuka sposobów, by zarobić dodatkowe pieniądze. Jak się okazuje, wcale to nie jest takie trudne, jeżeli posiada się konkretny pomysł na siebie, umiejętność korzystania z komputera lub smykałkę do inwestowania swoich pieniędzy w konkretne rzeczy.

  Prowadzenie bloga

  Blogerzy już od dobrych kilkunastu lat słyną z tego, że potrafią na prowadzeniu strony internetowej zarobić i to niemałe pieniądze. Szczególnie dużym powodzeniem w tej branży cieszą się osoby bardzo kreatywne, które mają oryginalny pomysł na siebie i które w odpowiedni sposób potrafią przyciągnąć szeroką grupę odbiorców. 

  Bardzo dobrze zarabiają więc blogerzy modowi, osoby, które dużo podróżują i wrażeniami z takich wycieczek dzielą się ze swoimi obserwatorami, osoby prowadzące blogi kulinarne, blogerzy, którzy fascynują się urządzaniem wnętrz oraz wielu, wielu innych, którzy prowadzą typowo lifestylowe blogi czyli tak naprawdę o wszystkim. 

  bogaty stół świąteczny z rodziną

  Jak można na tym zarobić? Sposobów jest wiele. 

  Wśród nich można wyróżnić prostą reklamę produktów na blogu (product placement), banery reklam Google Ads, Ezoic i podobnych, publikację wpisów sponsorowanych, dodawanie linków sponsorowanych oraz bardzo popularny dzięki większemu stopniowi ‘organiczności’ od innych rodzajów zarabiania to programy partnerskie, jak np. program finansowy FoxOffers, które pozwalają na zarobienie procentu ze sprzedaży towarów czy usług pewnej firmy, którą lubisz i polecasz innym.

  Trochę więcej o programach partnerskich w kolejnym punkcie.

  Zarabiane na linkach partnerskich 

  Studenci, świeżo upieczone mamy na urlopach wychowawczych, osoby, które mają pracę na zlecenie - często decydują się na zarabianie poprzez linki partnerskie (programy afiliacyjne). Co to oznacza w praktyce? 

  Na swojej stronie internetowej, na blogu, czy na portalu społecznościowym można umieszczać specjalne linki śledzące, poprzez które twoi obserwatorzy i czytelnicy zakupią pewien produkt czy usługę a ty otrzymasz procent prowizji ze sprzedaży.

  zdalna praca dodatkowa, home office

  Poziom prowizji może się różnić w zależności od branży i produktu, zazwyczaj są około 5-15%, ale w niektórych przypadkach sięgają 50% (jak w wyżej wspomnianym FoxOffers).

  W ostatnim czasie taka metoda zarabiania jest bardzo widoczna szczególnie na wielu portalach społecznościowych, na których znane osoby, celebryci oraz blogerzy w taktowny sposób umieszczają linki do stron internetowych różnorodnych firm. 

  Co ciekawe, również osoby, które nie mają popularnego bloga lub sławnego portalu społecznościowego - również mogą zarabiać w ten sposób. Można założyć stronę internetową lub po prostu udzielać się na forach dyskusyjnych, gdzie skrzętnie będzie umieszczać się dany link do firmy, z którą nawiązuje się współpracę. 

  Na platformach partnerskich po rejestracji i weryfikacji można szybko uzyskać unikalne linki i inne materiały (np. banery, widżety), klikając lub dokonując zakupy przez które użytkownicy na twoim blogu, w biuletynie czy w sieciach społecznościowych pozwalają ci na zarobienie pieniędzy bez dodatkowych wydatków z ich strony (odwrotnie, często użytkownik uzyskuje dodatkowy bonus czy rabat).

  Wideoblogi 

  Wideoblogi powoli zastępują blogi, gdyż dzięki nim można lepiej usłyszeć, co dana osoba ma odbiorcy do przekazania. Dlaczego tak wiele gwiazd decyduje się na wideoblogi? 

  Dlaczego na YouTubie pojawia się codziennie sporo nowych kanałów, w których to kompletnie nieznane osoby nagrywają różnorodne filmiki? 

  W ten sposób również można całkiem nieźle zarobić i to duże pieniądze. Przekonali się o tym ci, którzy mają bardzo popularne kanały, które obserwowane są przez miliony ludzi na całym świecie. 

  Mnóstwo firm chce wówczas znaleźć się choć we fragmencie takiego filmiku, by odbiorca uwierzył, że znana osoba używa właśnie tego produktu lub korzysta z usług tej konkretnej marki. 

  Poprzez nagrywanie wideoblogów można zarabiać więc, gdy umieszcza się jakieś produkty w swoim filmiku lub, gdy jego twórca godzi się na to, by umieszczona była w tle reklama jego firmy. Największym powodzeniem cieszy się wówczas ten asortyment, który jest związany z tematem takiego videobloga.

  podróż do Mediolanu na dodatkowe zarobione pieniądze

  Gdy kucharz, który codziennie gotuje wyjątkowe, wyśmienite potrawy reklamuje garnki - większość odbiorców wierzy mu, iż są one naprawdę dobre. Gdy znana i lubiana blogerka od tworzenia makijaży reklamuje puder, podkład, tusz, szminkę lub inny kosmetyk - zazwyczaj w ciągu kilku dni znika on z półek. 

  To świadczy, że videoblogi mają ogromną moc i taka reklama ma sens. Osoby, które się na nią decydują zazwyczaj wiedzą, iż jest to dla nich niezwykle korzystny zarobek. 

  Warto pamiętać, że oprócz wyżej wspomnianych sposobów na zarabianie wprost z reklamodawcą, istnieje wiele sposobów zarabiania na YouTube w przypadku współpracy z Youtube czy Google.

  Handel na giełdzie - alternatywne sposoby zarabiania 

  Coraz więcej osób, które mają podstawową wiedzę o oszczędzaniu i inwestowaniu, oraz posiadają niewielkie oszczędności, zaczynają inwestować i handlować na giełdzie, tym bardziej, że dzisiaj jest to dostępne od niewielkich kwot oraz online. 

  Z roku na rok pojawia się coraz więcej takich platform inwestycyjnych, które stworzone są po to, by klienci mogli kupić/sprzedać bitcoiny, papiery wartościowe, sztabki złota, papiery wartościowe oraz wiele, wiele innych. 

  Sprzedaż akcji przez aplikację na telefonie w kawiarn

  Wielu osobom, które biorą w tym udział zależy przede wszystkim na tym, by tanio kupić dany produkt i oczywiście drożej go sprzedać. Wówczas mają szansę zarobić jak najwięcej. Do spróbowania swoich sił na takich giełdach internetowych wystarczy podstawowa wiedza, jak to wszystko odbywa się krok po kroku. Warto do giełdy podejść rozsądnie. 

  Sprzedaż i odsprzedaż rzeczy

  Jak zarabiać dodatkowo pieniądze, nie poświęcając na to zbyt wiele czasu? 

  Wiele osób zgodnie twierdzi, iż kilkaset złotych szybko można zarobić na sprzedaży starych rzeczy i ubrań ze swojej szafy, których praktycznie już wcale się nie nosi. Popularne stało się ostatnio „dawanie drugiego życia ubraniom”. 

  Oprócz powszechnie znanych portali do sprzedaży różnych towarów, istnieje nawet kilka znanych portali, poprzez które można szybko i bezpiecznie sprzedać swoje ubrania (np. vinted.pl, szafa.pl). 

  Trzeba zrobić jedynie dobre zdjęcia, dokładnie je opisać oraz zaoferować klientom atrakcyjną cenę. Zarówno panie, jak i panowie chętnie kupują ubrania z drugiej ręki przez internet, gdyż dzięki temu można naprawdę natrafić na świetnej jakości, markowe rzeczy i to w doskonałych cenach. 

  Jeżeli nie posiadasz zbędnych ubrań czy innych wartościowych i niepotrzebnych rzeczy, możesz zacząć kupować tanie towary, w kategorii których się znasz, i które są warte więcej, niż  cena sprzedaży online, możesz odsprzedawać takie używane rzeczy o wyższej wartości i zarabiać na takiego rodzaju spekulacji. 

  Czasem można wielokrotnie pomnożyć koszt zainwestowany w produkt.

  Takie alternatywne sposoby zarabiania dają przede wszystkim sporo satysfakcji szczególnie młodym ludziom, ale każdemu warto przynajmniej zapoznać się bliżej z tymi sposobami zarabiać dodatkowe pieniądze bez poświęcania szczególnie dużo czasu na nie. 

  Życzymy dużych zysków!

  Artykuł załadowany: 0.3698 sekundy
  REKLAMAA2 Pizzeria105  01.04.2022 - 31.05.2022