REKLAMAA1 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 stycznia 2022, 14:59

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Masz dość zbędnych wiadomości e-mail zasypujących Twoją skrzynkę pocztową? Chcesz pozbyć się ofert oraz reklam, które utrudniają Ci odnalezienie istotnych maili? Cóż, tak zwany SPAM to bardzo popularny problem, który dotyczy co drugiego użytkownika poczty elektronicznej. Jeśli Ty również należysz do wyżej wspomnianego grona, mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. Otóż specjalnie z myślą o osobach takich jak Ty, stworzyliśmy ten krótki poradnik, dzięki któremu poznasz aż 5 sposobów, które pomogą zatrzymać wiadomości tekstowe ze spamem. Zainteresowany? Jeśli tak, przejdź do dalszej lektury, a z pewnością nie będziesz żałować.

  Co to są wiadomości SPAM i dlaczego masz je na swojej skrzynce pocztowej?

  Zanim przejdziemy do konkretnych informacji na temat tego, jak uporać się z wyżej wspomnianym problemem, odpowiedzmy sobie na podstawowe pytanie, na temat tego, czym tak właściwie jest SPAM. Otóż SPAM są to wiadomości (najczęściej mające na celu zachęcić Cię do skorzystania z oferty wysyłającego) wysyłane jednocześnie do wielu osób. Mówiąc o tym zjawisku, należy jasno zaznaczyć, że tego typu komunikaty najczęściej są automatycznie przesyłane do setek, a nawet tysięcy użytkowników. Warto zaznaczyć, że nie zawsze mamy wpływ na to, jakie treści zostają wysyłane na nasz adres mailowy. Dlaczego tak się dzieje? Automatycznie wysyłane wiadomości są pewnego rodzaju formą reklamy, dlatego marki często decydują się na nawiązanie współpracy ze znanymi oraz popularnymi serwisami umożliwiającymi założenia konta na internetowej skrzynce pocztowej. Jak zatem pozbyć się , które utrudniają korzystanie z poczty? Pod spodem przedstawimy Ci 5 skutecznych sposobów, dzięki którym zapomnisz, czym jest SPAM.

  1. Kieruj niechciane wiadomości bezpośrednio do folderu ,,SPAM"

  Obecnie znaczna większość portali pocztowych posiada w swoich zakładkach specjalny folder, który pomaga w organizowaniu swoich skrzynek odbiorczych. W sytuacji, w której dostajesz powtarzające się niepotrzebne wiadomości od jednego nadawcy, możesz dodać go do SPAMU. Dzięki tej metodzie kolejne wiadomości od tego adresu e-mail będą trafiały bezpośrednio do SPAMU, skąd z łatwością będziesz mógł je usunąć. Choć ten sposób nie pozbywa się SPAMU całkowicie, jest to zdecydowanie jeden z najłatwiejszych oraz najszybszych sposobów na ułatwienie sobie korzystania z poczty.

  1. Zrezygnuj z newsletterów oraz subskrypcji

  Niektóre wiadomości SPAM są niezależne od Twoich indywidualnych poczynań, warto jednak podkreślić, że za znaczną większość wiadomości SPAM odpowiedzialne są stare subskrypcje, z których z łatwością możesz zrezygnować. To posunięcie pozwoli Ci oczyścić swoją skrzynkę odbiorczą oraz sprawić, że istotne maile, na które czekasz, będą lepiej wyeksponowane, a co za tym idzie również czytelne.

  1. Korzystaj z systemów antywirusowych oraz antyspamowych

  Choć korzystanie z programów antywirusowych ma wiele oczywistych korzyści, wiele osób pomija ten krok, licząc na to, że w ich przypadku nie jest to konieczne. Warto podkreślić, że dzięki korzystaniu z polecanych oraz sprawdzonych systemów możesz nie tylko zaoszczędzić sobie długie godziny, które przeznaczyłbyś na pozbywanie się SPAMU, ale również zabezpieczysz swój komputer przed zniszczeniami spowodowanymi wirusami. Jeśli zatem chcesz, by Twój sprzęt działał jak najdłużej, a skrzynka pocztowa była wolna od SPAMU, pobierz program antywirusowy, aby chronić swój komputer i zapewnić sobie poczucie bezpieczeństwa. Program antyspamowy działa na zasadzie automatycznego wychwytywania oraz usuwania niechcianych, oraz co najważniejsze, potencjalnie niebezpiecznych maili, które mogą trafić na Twoją pocztę. Decydując się na zainstalowanie programu antywirusowego, postaw na system, który będzie oferował Ci zabezpieczenie najwyższej jakości.

  1. Anuluj automatycznie generowane powiadomienia

  Każdy, kto jest użytkownikiem popularnych portali społecznościowych, na pewno wie jak uciążliwe mogą być powiadomienia, na temat każdej dokonanej interakcji. Jeśli nie chcesz, by zaśmiecały one Twoją skrzynkę, usuń je z poziomu swojego konta w danej aplikacji.

  1. Blokuj narzucających się nadawców

  Jeśli zauważyłeś dużą ilość maili od jednego nadawcy, który mimo anulowania wszystkich subskrypcji oraz zrezygnowaniu z powiadomień nadal nie daje Ci spokoju, możesz po prostu zablokować możliwość wysyłania mu maili.

  Mamy nadzieję, że dzięki Tym poradom, z łatwością uporasz się z irytującym SPAMEM i będziesz mógł cieszyć się przejrzystą oraz bezpieczną pocztą.

  Artykuł załadowany: 0.3831 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHNIA PUPILA 22.06.2021 - 21.07.2022