REKLAMAA1_Auchan_od-01-01-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Skasowany przystanek Natolin Północny 14

  Skasowany przystanek Natolin Północny 14 (SK)

  REKLAMA

  Mieszkańcy Imielina i Natolina są wściekli. Autobus linii 504, po kolejnej zmianie trasy, jeździ od wczoraj w innym kierunku niż dotychczas, a najważniejszy przystanek dla mieszkańców wschodniego Imielina i Natolina został pominięty. Efekt? Ludzie biegają z miejsca na miejsce. Dzięki interwencji haloursynow.pl - jutro ZTM powiesi dodatkowe komunikaty.

  Remont skrzyżowania Stryjeńskich i Belgradzkiej, o którym pisaliśmy w zeszłym tygodniu, rozpoczął się wieczorem 10 listopada i potrwa do końca roku. W konsekwencji zmienione zostały trasy kursowania autobusów 504 i 179. Zmiany wywołały ogromny chaos.

  A to pech!

  W poniedziałkowy poranek, wielu mieszkańców Natolina i Imielina miało problem z trafieniem na odpowiedni przystanek dla linii 504. Ten, z którego codziennie korzystali - Natolin Północny 14, znajdujący się naprzeciwko bazarku - został oficjalnie wykluczony z trasy.

  Na przystanku Natolin Północny 14, wisi tylko info o skasowaniu 504, a rozkłady są zdjęte – mówi nam Marta z Imielina. O skasowaniu linii z wiaty świadczy także przekreślony piktogram z numerem linii oraz informacja o objazdach.

  Jakież było zdumienie pasażerów, gdy okazało się, że autobusy linii 504 na przystanku jednak się... zatrzymują! 

  - Korpoludki wpadły w panikę. Ludzie zaczęli sprawdzać informacje na stronie ZTM. Wtedy ruszyli w stronę Stryjeńskich, na przystanek przy Dereniowej, a po drodze... minął ich zupełnie pusty autobus 504! - opowiada Małgorzata, mieszkanka rejonu pętli Natolin Płn.

  Dla niej przenosiny przystanku na Dereniową - 550 metrów dalej - to duże utrudnienie.

  ZTM: Chcieliśmy uniknąć chaosu

  Okazuje się, że ZTM mimo zmiany trasy linii 504 pozostawił na przystanku przy bazarku tzw. kursy wariantowe. Są to dodatkowe autobusy uruchamiane w godzinach szczytu, między godziną 7:00 a 10:00, a więc idealne dla pani Marty i Małgorzaty. 

  - Uznaliśmy, że należy przekreślić numer linii i zabrać rozkłady, aby nie wprowadzać zamieszania - mówi Wiktor Paul z ZTM. - W końcu autobus 504 bardziej tędy "nie jeździ" niż "jeździ" - tłumaczy.

  Po interwencji Haloursynow.pl zarządca miejskiej komunikacji wprowadzi zmiany w oznaczeniu przystanku Natolin Płn. 14. - Jutro zostanie wygenerowany rozkład jazdy dla kursów dodatkowych 504 – zapewnia Wiktor Paul.

  Ci, którzy nie chcą się spóźnić rano do pracy, przez najbliższe półtora miesiąca, będą musieli doliczyć do dojazdu, dobrych kilka minut na dojście do przystanku przy Dereniowej lub dostosować swój poranny plan do rozkładu wariantówek.

  Inny problem w poniedziałkowy poranek mieli pasażerowie z okolic metra Natolin, wsiadających zazwyczaj do 504 przy Galerii Ursynów. Po zmianach trasy powinni wsiąść do autobusu na przystanku, na którym zazwyczaj... wysiadali, wracając do domu. Po zmianach, autobus z alei KEN nie skręca bowiem w prawo, a w lewo, i zatrzymuje się na przystanku przy słynnym "Belwederze". W tym przypadku oznaczenia są jednak prawidłowie. Do zmiany trzeba się przyzwyczaić.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  9Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~mm 9 3 miesiące temuocena: 100% 

   ZTM jest w calosci utrzymywany z pieniedzy warszawiakow: z ich podatkow oraz z biletow. Podstawowym i jedynym obowiazkiem ZTMu jest sluzyc mieszkancom, bo oni placa pensje kazdej osoby, ktora pracuje w ZTM: od prezesa po sprzataczke. PODSTAWOWYM OBOWIAZKIEM firmy bylo poinformowanie mieszkancow o planowanych zmianach, czyli - Z WYPRZEDZENIEM przynajmniej dwutygodniowm - powieszenie na przystankach oraz we wszyskich autobusach linii objetych zmianami informacji o przyszlych zmianach wraz z planami gdzie beda nowe przystanki. Zrobiono to???

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~rex 8 3 miesiące temuocena: 58% 

   Dzisiaj prawie każdy ma smartfona i można sobie sprawdzić w internecie, a nie latać z jednej strony ulicy na drugą.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mm 7 3 miesiące temuocena: 45% 

   Rex, skad ty sie urwales???: Z ZTMu??? Moze ty spedzasz popoludnia na CODZIENNYM wertowaniu zmian w komunikacji warszawskiej. Ludzie nie wiedza, bo ZTM o niczym nie informowal, a jest to jego psim obowiazkiem.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 5 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~spowiednik 6 3 miesiące temuocena: 76% 

   Trzeba mieć talent, żeby tak napompować news o niczym. Horror w samym środku miasta. :D

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 37 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Spaślak 5 3 miesiące temuocena: 49% 

   ZTM jest jak jak NFZ - nietykalna mafia która ma w głębokim poważaniu normalnych ludzi.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 35 37 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~beata 4 3 miesiące temuocena: 29% 

   Czekam na likwidację ZTM! A tymczasem , czy mapa z naniesioną trasą (z kierunkiem) i przystankami byłaby możliwa do wykonania przez haloursynow i uzupełnienia nią tekstu ?

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 36 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~tubylec 3 3 miesiące temuocena: 44% 

   Przed zmianą aut. 504 na Kabaty jechał Ciszewskiego, skręcał w prawo w Dereniową, potem w lewo w Płaskowickiej, w prawo w KEN, w prawo w Belgradzką i skręcał w lewo w Stryjeńskich. Teraz od Ciszewskiego skręca w prawo w Dereniową i jedzie prosto aż do Stryjeńskich. W kierunku centrum jest odwrotne: Stryjeńskich, Dereniową i w lewo w Ciszewskiego. Tak było w poniedziałek (13.11.2017) rano, a jak coś znów zmienią to będzie inaczej.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 4 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jan 2 3 miesiące temuocena: 85% 

   Czekamy na likwidację pętli Natolin PŁN. Na pewno się poprawi!

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 34 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~tubylec 1 3 miesiące temuocena: 82% 

   Pewno jesteś głównym inwestorem bazarku "Na Dołku" i marzysz o szybkim wzbogaceniu się? U siebie pod oknami organizuj sobie bazarek, a od transportu publicznego się odczep!

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 14 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1215 sekundy
  REKLAMA