REKLAMAA1 MAGICAL PLACES 15.06.2022 - 14.09.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 marca 2022, 10:33 komentarzy 1

  (Adrian Grycuk)

  Odwiedziny syna w areszcie skończyły się dla 78-latki zatrzymaniem. Kobieta na widzenie zabrała ze sobą nielegalne używki. Teraz grożą jej 3 lata więzienia.

  W więzieniu zazwyczaj znajdują się osoby, które już wcześniej popełniły przestępstwo. Jednak zdarza się, że i tam musi interweniować policja. Tak też było w tym przypadku, gdy kwadrans po godzinie 10 do aresztu na ul. Kłobuckiej wezwani zostali mundurowi.

  Na miejscu zastali pracowników służby więziennej, którzy zatrzymali 78-latkę. Kobieta przyszła na widzenie ze skazanym synem. Wizyta nie poszła jednak po jej myśli. Na przeszkodzie stanął strzegący zakładu pies.

  - Kiedy przechodziła przez biuro przepustek, pies służby więziennej wywęszył narkotyki. Strażnicy natychmiast zareagowali. Ujęli kobietę i wezwali policjantów - mówi podkom. Robert Koniuszy, rzecznik mokotowskiej komendy policji.

  78-latka dobrowolnie wydała mundurowym schowane w górnej części bielizny zawiniątko. Badanie narkotesterem potwierdziło, że to marihuana. Kobieta została zatrzymana i przewieziona na komisariat przy ul. Janowskiego.

  Kobieta została przeszukana i dalej trafiła w ręce policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Seniorka tłumaczyła, że narkotyki miała na własny użytek. Nie miała zamiaru nikomu ich przekazywać. Usłyszała już zarzut posiadania narkotyków. Grozi jej do 3 lat więzienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 39

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 5
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 4
   WKURZONY
  • 21
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.4846 sekundy
  REKLAMAA2 Pizzeria105 01.06.2022 - 31.07.2022