REKLAMAA1 PSYCHOCARE 01.08.2021 - 31.10.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (GS)

  Mieszkańcy osiedla przy Płaskowickiej mogą dojechać do swojego domu tylko przez wąską drogę od ul. Roentgena. Okazuje się, że ratusz tego nie planował, a wykonawca pospieszył się i postawił za dużo słupków. W razie pożaru strażacy nie mają jak dostać się pod ten adres.

  Jak już informowaliśmy, we wtorek na dojeździe do osiedla przy Płaskowickiej stanęły słupki, które blokują mieszkańcom dojazd do domu. Biało-czerwone pachołki stanęły na wjeździe od ulicy Rolnej (od strony Gandhi). Ratusz i wykonawca przez dwa dni twierdzili, że "wszystko jest w porządku". Dojazdu od strony Gandhi nie będzie zgodnie z docelową organizacją ruchu.

  Ale po naszych dodatkowych pytaniach zadanych urzędnikom i przesłaniu zdjęć oraz konsultacjach z mieszkańcami, okazało się że... słupki są nielegalne.

  Słupki na ul. Rolnej zostały ustawione przez wykonawcę POW. Naszym zdaniem stanęły tam nielegalnie. Wyślemy kontrolę w teren i podejmiemy działania, żeby zostały jak najszybciej usunięte - odpowiada ratusz na nasze pytania.

  Kłopoty z dojazdem

  Układ drogowy umożliwiający dojazd do osiedla za pośrednictwem ulic Pustułeczki i Rolnej był ściśle określony w planach. Wynika z tego, że drogowcy źle je odczytali i postawili więcej słupków, niż było trzeba.

  Sytuację ratowało tylko to, że drogowcy stawiający słupki zablokowali przejazd tylko częściowo. Stojący na poboczu samochód sprawił, że nie mogli dokończyć swojej pracy. Ale kierowcy wjeżdżający na osiedle i tak byli zaskoczeni. Nie wiedzieli czy mogą dalej jechać czy nie. 

  Słupki stanowią też zagrożenie w przypadku pożaru czy odbiorze odpadów. Strażacy nie mogliby dojechać do dużego bloku, a śmieciarka ostatnio cofała na wąskiej uliczce dojazdowej do Roentgena blisko pół kilometra.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 43

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 24
   BRAK SŁÓW

  8Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Bezpiecznik 8 3 miesiące temuocena: 100% 

   Głupki stawiają słupki.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fajnie 7 3 miesiące temu

   Słupki blokują różne czubki

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~JPRDLE 6 3 miesiące temuocena: 100% 

   Po raz kolejny pan kempa udowodnił jakimi fachowcami urząd ursynowski stoi. Teraz czekam na potrącenie przez koparkę na budowie ścieżki rowerowej na Wąwozowej, bo nijak to nie jest zabezpieczone a przęt lawiruje pomiędzy pieszymi.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 5 3 miesiące temuocena: 100% 

   kiedy była przebudowa ul. Roentgena to jeździłam samochodem pod szufla koparki czy innego dźwigu, który niefrasobliwie operował sobie nad jezdnia i poruszającymi sie tam samochodami. Moja uwaga tu została grmialnie ominusowana więc rozumiem, że Polacy, Ursynowianie, maja to w 4 literach i nie przeszkadza im lawirowanie miedzy maszynami budowlanymi. Wrzask robi sie dopiero wtedy kiedy wydarzy się wypadek. Wczesniej typowy dla Polaka, tupolewizm, spotykany na każdym kroku.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Guział wróć! 4 4 miesiące temuocena: 50% 

   Urzędnicy ratusza że Środy Wielkopolskiej, Ostrowi Mazowieckiej i Kadzidła nie wiedzieli, że słupki są nielegalne i mieszkańcy Ursynowa musieli im to tłumaczyć?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~PanJan 3 4 miesiące temuocena: 75% 

   A miasto nie miało odejść od biało-czerwonych słupków na rzecz czarnych? Jakiś czas temu były wymieniane??? Pani @GeetaSulik i reszta redakcji.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rumburak 2 4 miesiące temuocena: 100% 

   O to chodzi, żeby można było wymieniać słupki biało-czerwone na czarne, oczka w jezdni na sygnalizację świetlną, kostkę na asfalt czy odwrotnie. Inaczej doszłoby do stagnacji i wzrostu stopy bezrobocia w rodzinach urzędników. A swoją drogą zawsze są niezwykle merytoryczni i kompetentni, gdy mówią białe jest czarne i wówczas gdy następnego dnia przekonują, że jednak czarne jest białe.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 21 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sara 1 4 miesiące temuocena: 88% 

   Rozumiem, że za to wszystko zapłaci firma Astaldi z własnych pieniędzy ? płacił

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.6061 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021