REKLAMAA1 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 października 2020, 11:46

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Chociaż większość z nas lubi oglądać filmy kryminalne czy kolejne ekranizacje „Sherlocka Holmesa”, to jednak nie przychodzi nawet na myśl, że pomoc detektywa może się kiedykolwiek przydać. Jeśli przechodzisz teraz trudny okres w związku, ale nie masz stuprocentowej pewności o zdradzie współmałżonka i potrzebujesz dowodów, które będą też niezbędne przy ewentualnym rozwodzie z orzeczeniem o winie, to powinieneś pomyśleć o licencjonowanych detektywach. Dlaczego? 

  Prywatny detektyw – najskuteczniejsza obserwacja osób 

   Już samo podejrzenie o zdradę jest związane ze sporym stresem. Być może analizujesz w nieskończoność dziwne zachowanie współmałżonka, wyczuwasz brak zainteresowania i mentalną nieobecność. Niestety, w ostatnich miesiącach z powodu restrykcji i problemów ekonomicznych spowodowanych przez covid-19 coraz więcej małżeństw przeżywa kryzys. Według badań najbardziej narażone są kilkuletnie związki, w której ciągle jeszcze młodzi partnerzy pragną mocnych wrażeń i emocji. Poza tym coraz więcej osób zamkniętych w domach szuka możliwości kontaktów intymnych przez komunikatory internetowe. I tak niewinne kroki w wielu przypadkach doprowadziły do przelotnych lub stałych romansów.  

  Jeśli już masz dość analizowania każdego kroku partnera i nie chcesz żyć w niepewności, to zwrócenie się do wykwalifikowanego biura detektywistycznego, jak WD Detektywi, pomoże oszczędzić niepotrzebnego narażania siebie i najbliższych na życie w stresie. Chociaż licencjonowany detektyw jest ograniczony w swych działaniach i nie posiada uprawnień policji czy innych organów państwowych, to jednak jest skuteczniejszy. Wprawdzie wstępna faza to szukanie informacji w Internecie, w międzyczasie obserwacja podejrzanego, jego planu dnia i codziennych czynności, to jednak dobry detektyw może wyciągnąć z tego wiele poszlak. Jako „szaremu” człowiekowi łatwiej jest zasięgnąć cennych informacji z rozmów z osobami znajdującymi się w otoczeniu obserwowanego, których nie udzielono by mundurowemu.  

  W przypadku ustalenia, że podejrzenia były niesłuszne, umożliwia to klientowi na zachowanie dyskrecji i dobrej reputacji, a partner nie dowie się, że był obserwowany. Jednak, gdy przypuszczenia się potwierdziły agencja detektywistyczna podejmuje kolejne działania. 

  Usługi detektywistyczne – zdrady i rozwody

  W sytuacji zdrady firma detektywistyczna ustala dalszy plan działania z klientem. Celem kolejnych etapów śledztwa jest zbieranie dowodów niewierności współmałżonka. O ile sama obserwacja jest niełatwym zadaniem, o tyle robienie zdjęć czy zdobywanie nagrań poświadczających spotkania kochanków jest możliwe tylko dla naprawę dobrego detektywa. Co ciekawe, o możliwości wykorzystania ich w sądzie decyduje nie tyle rodzaj dowodu, ile sposób jego legalnego pozyskania. Do sprawy o rozwód z orzeczeniem o winie wiele wnoszą wszelkie pliki video, foto czy audio, a także raporty z datami spotkań i rachunki. Poza tym istotne jest ustalenie czy podejrzany nie zaniża sumy majątku, aby nie stracić przy jego podziale albo aby obniżyć wysokość alimentów. 

  Podczas rozprawy sądowej ta profesjonalnie zdobyte przez detektywa dowody są bardzo istotne w orzeczeniu o winie niewiernego partnera, a co za tym idzie podziału majątku wspólnego i praw opieki nad dziećmi. Przy tym dużą pomocą jest uzyskanie przez prywatnego detektywa informacji prawnych i administracyjnych o kochanku czy kochance, oprócz danych osobowych zazwyczaj udaje się ustalić status majątkowy. Poza tym oprócz zeznań najbliższych osoby poszkodowanej często prywatny detektyw też powoływany jest w charakterze świadka, co może być decydujące w orzeczeniu rozwodowym. 

  Biuro detektywistyczne WD Detektywi specjalizuje się nie tylko w dostarczaniu dowodów do rozwodu na drodze sądowej, ale i kościelnej. W nomenklaturze katolickiej występuje tylko termin „unieważnienie małżeństwa”, które może zostać orzeczone na podstawie legalnych dokumentów, zeznań świadków i raportów detektywistycznych. Choć sama udowodniona zdrada nie wystarczy do pozytywnego rozpatrzenia wniosku o unieważnienie ślubu kościelnego, to jednak inne materiały dowodowe poświadczające np. zatajanie homoseksualnej orientacji seksualnej, czy uzależnienie od hazardu są tu decydujące.  

  WD Detektywi – wszechstronna agencja detektywistyczna

  Niestety, często zdradzie towarzyszą inne niepożądane działania jak fałszerstwa majątkowe, próby uprowadzenia nieletniego dziecka. Od początku warto zlecić sprawę sprawdzonej i rzetelnej agencji detektywistycznej. WD Detektywi to nie tylko profesjonalizm i dyskrecja, ale przed wszystkim skuteczność w rozwiązywaniu trudnych spraw. Wieloletnie doświadczenie i nowoczesny profesjonalny sprzęt połączone ze sprytem i spostrzegawczością wpływają na dotarcie do trudno dostępnych informacji i materiałów dowodowych. Firma dba też o swoich klientów i ich rodziny zapewniając w razie potrzeby wsparcie psychologiczne. Na oficjalnej stronie biura detektywistycznego wyszczególniony jest szeroki wachlarz usług i oczywiście cennik. Jeśli mimo wszystko się wahasz, zacznij od konsultacji...

  Agencja Detektywistyczna WD Detektywi

  Firma oferująca profesjonalne usługi detektywistyczne!

  Biura detektywistyczne:

  • Warszawa
  • Wrocław
  • Kraków
  • Katowice
  • Poznań
  • Rzeszów
  • Kielce
  • Łódź
  • Białystok
  • Bydgoszcz
  • Gdańsk
  • Gorzów Wielkopolski
  • Lublin
  • Olsztyn
  • Opole
  • Siedlce
  • Szczecin
  • Toruń
  • Zielona Góra

  ZADZWOŃ LUB NAPISZ!

  E-MAIL: biuro@detektywi.net
  TEL: +48 516 997 000

  https://detektywi.net/

  Artykuł załadowany: 0.2545 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021